Filli Boya Renk Danışma İle Tüm Sorularınızın Yanıtları Hazır

Filli Boya Renk Danışma

Yaşam alanlarınızda kullandığınız renklerin ruh haliniz üzerinde önemli etkileri var. Renk uzmanları bu konuda sürekli yeni araştırmalar yapıyor. Yapılan araştırmalara göre kırmızı ve turuncu gibi renklerin iştah açtığı söylenirken, mavi ve yeşil gibi renklerin de sakinleştirici etkisi olduğu söyleniyor. Aslında markalar bile bu konuyu dikkate alıyor. Fast-food firmalarının büyük bir çoğunluğu logolarında ve restoranlarında iştah açıcı renklerden olan kırmızı, turuncu ve sarıyı kullanıyor. Elbette artık ev dekorasyonunda da renklerin etkileri göz önünde bulunduruluyor. Eğer siz de evinizin duvar renkleri için en uygun seçenekleri araştırıyor, bu esnada işin uzmanlarından destek almak istiyorsanız, Filli Boya Renk Danışma ile işinizi bir hayli kolaylaştırabilirsiniz.

Filli Boya Renk Danışma

duvar renkleri

Evinizin duvar renkleri için seçim yaparken işi uzmanlarına bırakmaya ne dersiniz? Filli Boya Renk Danışma Hattı, evinde hangi rengi kullanması gerektiğine karar veremeyenlere rehberlik ediyor. Eğer siz de evinizde yeni renk alternatifleri denemek istiyorsanız, Filli Boya renk uzmanlarından destek alabilirsiniz. Filli Boya renk uzmanlarına ulaşmak için renkdanisma@filliboya.com.tr adresine mail atmanız yeterli!

Renk kartelasından nasıl doğru seçim yapılır, evin farklı odaları için hangi renkler uygulanır, renkli bir eve nasıl sahip olunur, evinizin duvar renkleri size ne hissettiriyor, evinizin dekorasyonunda kişisel sevklerinizi nasıl ön plana çıkarabilir misiniz? Filli Boya renk uzmanları bu ve buna benzer tüm sorularınızı yanıtlıyor.

Siz de dekoratif boya ürünleri ile ilgili fikir almak ve evinizin görünümüne yepyeni bir boyut kazandırmak için şimdi Filli Boya renk uzmanları ile iletişime geçebilir, iç mekanınıza özel olarak oluşturulmuş dekoratif önerileri öğrenebilirsiniz.

Bilgi Servisi