Filli Boya Renxmatik Bayileri

Size en iyi boya deneyimini yaşatmak için yıllardır durmadan çalışan Filli Boya, şimdi evinize en yakın Renxmatik bayisi ile duvar renklerinizi güzelleştiriyor.

Filli Boya Renxmatik Bayilerinde evinizde görmek istediğiniz tüm dekoratif boya renklerine ulaşmanız mümkün. Bayilerde binlerce rengin bulunduğu renk kartelaları üzerinden dilediğiniz rengi seçebileceğiniz gibi, tamamen size özel renginizin üretilmesini de sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz rengi ayağınıza getiren bu sisteme, Filli Boya Renxmatik sistemi adı veriliyor.

Filli Boya Renxmatik Sistemi

Filli Boya Renxmatik sistemi, insan gözünün algılayabileceği tüm renkleri karşınıza getiriyor. Bu renklerin her biri kesin ve eksiksiz olarak tanımlanıyor ve kişiye özel üretim yapılıyor. Dilediğiniz renk, duvar renkleri olarak evinizde kullanabileceğiniz bir boya seçeneğine dönüşüyor.

Filli Boya Renxmatik sistemi, beğendiğiniz herhangi bir eşyanın, kumaşın ve hatta kağıdın rengini 2 saniye içerisinde tanımlayarak elde edebiliyor. Bu da size, favori eşyanızın rengini duvarlarınızda boya olarak kullanabilme imkanı sunuyor. Renxmatik sistemi, her evde özgün bir dekorasyon meydana getiriyor. Üstelik üretim için herhangi bir kotayı doldurmanıza gerek yok. Filli Boya Renxmatik Bayilerinde dilediğiniz renk ister 1 litre ister 100 litre ölçüsünde kişiye özel olarak üretilebiliyor.

Filli Boya Renxmatik Bayilerinden edinilebilecek özgün duvar renkleri, dekorasyonda yepyeni renklerin kullanımını yaygınlaştırıyor. Bu yöntemle kişiye özel renkler ve benzeri olmayan tasarımlar yaşam alanlarına ilham veriyor.

Filli Boya “En Yakın Bayi” uygulamasıyla şimdi adresinize en yakın Renxmatik Bayisine kolaylıkla ulaşmanız mümkün. “En Yakın Bayi” uygulamasını iOS için AppStore’dan, Android için ise GooglePlay’den indirebilirsiniz.

Bununla birlikte http://renxmatik.filliboya.com/ linkine tıklayarak da adresinize en yakın Filli Boya Renxmatik Bayisine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Renxmatik bayilerinde kişiye özel renginizi dilediğiniz miktarda ürettirebilir, evinizin hiç olmadığı kadar kişilik sahibi bir görünüme bürünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bayilerden boya fiyatları ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Servisi