Filli Boya Turkuaz Koleksiyonu

Filli Boya Turkuaz Koleksiyonu, birbirinden farklı tonları ile yaşantınızı güzelleştirirken, değerlerimizi ve geleneklerimizi de evlerinize getiriyor. Gök rengini ifade eden turkuaz, mavi ve yeşilin çeşitli tonlarında bünyesinde barındırarak doğallığı ve sadeliği ev dekorasyonuna armağan ediyor. Filli Boya Turkuaz Koleksiyonunun en önemli misyonu, gelenek ve değerlerimizi bugünün dünyasına taşıyarak yeni nesillerin de umut dolu bir dünyaya gözlerini açması. Geleneksel değerleri her daim yaşatmak için hiç durmaksızın çalışan Filli Boya, Turkuaz Koleksiyonu ile evimize yeni bir ilham kaynağı bahşediyor.

Türklerle özdeşleşen turkuaz renginin dünyada hak ettiği yeri bulması amacıyla hazırlanan Turkuaz Koleksiyonu, Anadolu Selçukluları’ndan Osmanlılar’a kadar tarihimizde yer etmiş önemli medeniyetlerin ihtişamlı tasarımlarını evlerimize getiriyor. Bu koleksiyonun içerisinde yer alan benzersiz renk tonları, coğrafyamızın tüm güzellikleri ile bizleri ödüllendiriyor. Göğün ve denizlerin rengi turkuaz, Filli Boya’nın yeni koleksiyonu ile yaşam alanlarımızın tam ortasında kendine bir yer buluyor.

Filli Boya Turkuaz Koleksiyonu’nda birbirinden farklı 48 renk bulunuyor. Bu renklerin kimisi Selçuklular’dan, kimisi Osmanlı’dan, kimisi ise günümüzden bizlere ulaşıyor. Her biri derin bir çalışmanın eseri olan bu renkler, evlerimizde zamana dokunmamızı sağlıyor.

Turkuaz Koleksiyonu’ndaki renklerin oluşumunda tarihi çinilerden, kaselerden, seramik objelerden, medreselerden ve minyatürlerden esinlenildi. Ancak tarihi saraylarda ve eserlerimizin bulunduğu müzelerde görebileceğimiz bu renkler artık yaşam alanlarımıza geliyor. Medeniyetimizde önemli yere sahip olan sanat eserlerini aydınlatan turkuaz tonları, artık duvar renkleri olarak yaşam alanlarımızda ışıldıyor.

Bize ferahlık, heyecan ve sevinç veren turkuaz, Filli Boya koleksiyonu ile evlerimize aydınlık ve canlılık veriyor. Geçmişten esinlenen turkuaz tonları, günümüz dünyasını aydınlık, ferah ve iç açıcı kılıyor.

Siz de Filli Boya Turkuaz Koleksiyonu’nu tüm detaylarıyla incelemek isterseniz, linke tıklayarak büyülü bir dünyaya yelken açabilirsiniz: https://www.filliboya.com/turkuaz/

Bilgi Servisi