Filli Puan S.S.S.

Kartımı kaybettim yeni kart almak için ne yapmalıyım?
444 1 222 Filli Boya Çağrı Merkezini arayarak kartınızı kaybettiğinizi iletiniz. Gerekli güvenlik sorularından sonra kaybettiğiniz kartınızı kapatarak size yeni bir kart numarası veriyoruz ve 15 gün içinde yeni kartınızı adresinize gönderiyoruz.
Filli Puan Sisteminde kayıtlı olan telefon numaramı ve adresimi değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
444 1 222 Filli Boya Çağrı Merkezini arayarak gerekli güvenlik sorularından sonra numaranızı güncelleyebilirsiniz.
Filli Puan barkodlarımı bayilerde yükletemiyorum ne yapabilirim?
Filli Puan barkodlarınızı isterseniz 0532 444 1 222’ye kısa mesaj göndererek ya da internet sitemiz üzerinden kendiniz yükleyebilirsiniz.
İnternet şifremi nasıl alabilirim.
Filli boya internet sitesi üzerinden Filli Puan menüsüne giriş yaptıktan sonra kart numaranızı yazıp “Şifremi Unuttum” butonuna bastığınızda şifreniz sistemimizde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gönderilecektir.
Filli puan kartımda bulunan puanlar paraya dönüşüyor mu?
Filli puan kartınızda bulunan puanları hediye talebinde bulunarak kullanabilirsiniz. Filli Puanlarınız paraya dönüşmemektedir.
Aldığım ürünlerin üzerinde Filli Puan etiketi yok, ne yapmalıyım?
Üzerinde Filli Puan etiketi olmayan ürünleri lütfen satın almayınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda alışveriş yaptığınız Filli Boya bayisini uyarınız.
Filli Puan Hediye Kataloğundan talep ettiğim hediyelerim ne zaman elime ulaşır?
Hediye talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, sistemimizdeki cep telefonu numaranızdan aranarak, hediye talebiniz hakkında sizden teyit alınacaktır. Bu işlemden sonra siparişiniz verilerek en geç 6 hafta içinde adresinize gönderilecektir.
Talep ettiğim hediye hasarlı geldi, ne yapmalıyım?
Kargo firması hediyenizi getirdiğinde teslim formunu imzalamadan önce paketinizi açıp ürünü kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz. Hasarlı ürünleri teslim almayınız ve kargo yetkilisine tutanak tutturunuz.
Hediye olarak gönderilen ürünün garanti/fatura belgesini gönderebilir misiniz?
Hediye olarak gönderdiğimiz ürünler için fatura ya da garanti belgesi gönderilmemektedir. Ürünleriniz ile gelen irsaliye belgelerini saklayınız. Bu belge garanti durumlarında fatura yerine geçmektedir.
Afilli hattımı kaybettim, ne yapmam gerekiyor?
Afilli hattınızı kaybettiğinizde 444 1 222 Filli Boya Çağrı Merkezimizi arayarak hat numaranızı verip yeni bir sim kart talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.
Afilli hattımın kısa kodu nedir? Ne işe yarar?
Afilli Hat kısa kodları sizin grup içinde görüşeceğiniz diğer Afilli Hat kullanıcılarını kolay aramanız için hattınıza ait olan 5 haneli numaradır.
Filli Boya En Yakın Boya Ustaları bölümünde yer almak için ne yapmalıyım?
Filli Boya En Yakın Boya Ustaları altın kartlı ustalarımız içindir. Siz de Altın Kartlı ustamız olduğunuzda burada bilgileriniz yer alacaktır.
Filli Puan Kartımdaki puanlar neden bloke olur?
Filli Boya tarafından boyacı ustası olmadığı tespit edilen üyelerin hesaplarındaki puanları bloke edilerek kartları iptal edilmektedir.
Filli Puan Kartımı benim dışımda başkaları da kullanabilir mi?
Filli Puan Kartı kişiye özel bir karttır. Kartınızı mutlaka yanınızda taşıyınız ve sizin dışınızda kişilerin kullanmasına engel olunuz. Kartınızın farklı kişilerce kullanımının tespiti halinde, kartınızdaki puanlar bloke edilecek ve kartınız iptal edilecektir.
Filli Puan Kartımda bulunan puanları başka bir karta aktarabilir miyim?
Filli puan kartında bulunan puanları sadece kart sahibi kullanabilir. Kart puanları farklı kişilere aktarılamaz.