Filli Ustam’ın Avantajları

Evinizde boya yaptırmaya karar verdiğinizde en çok gözünüzde büyüyen iş kaliteli boya ustası bulmak mı? Filli Ustam ile bu sorunu tamamen geride bırakabilirsiniz.

Filli Boya Garantisi

Filli Ustam Nedir?

Filli Ustam, bulunduğunuz lokasyona göre en iyi boya ustalarını tek tıkla bulabileceğiniz bir Filli Boya projesidir. Filli Ustam ile yapılan iç mekan boya uygulamalarının tamamında müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. www.filliustam.com üzerinden seçtiğiniz Filli Ustaların her biri İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir. Filli Ustalar, Filli Boya tarafından verilen ürün ve davranış eğitimlerinin hepsini başarıyla tamamlamıştır. Evinizin tüm iç mekan dekoratif boya uygulamalarını Filli Ustam sisteminde kayıtlı olan ustalardan birini seçerek Filli Boya garantisi ile yaptırabilirsiniz.

en iyi boya

Filli Ustam Avantajları Nelerdir?

  • Filli Ustam size güvenilir bir boya uygulaması yaptırma konforu yaşatır. İlk olarak evinize girecek usta ile ilgili şüpheleriniz ortadan kalkar. Tüm iç cephe boya işleriniz sistemde kayıtlı güvenilir, dürüst ve mesleki yeterlilik belgesine sahip olan profesyonel ustalar tarafından titizlikle yapılır. Sistemde yer alan en iyi Filli Ustaların arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • Filli Ustam ile yaptırdığınız iç cephe boya işlerinde kullanılan boya ve boyanın uygulama kalitesi Filli Boya garantisi altındadır. Garantinin geçerlilik süresi sistemde belirtilen şartlara göre 2 senedir. Garanti şartlarını detaylı olarak incelemek için linke tıklayabilirsiniz: http://filliustam.com/garanti-sartlari
  • Filli Ustam size kusursuz teknik destek hizmeti sunar. Hangi renge karar vereceğiniz ve hangi ürünü tercih edeceğiniz konusunda işin uzmanlarından destek alabilirsiniz. En iyi boya uygulaması için tecrübeli ustalardan destek alarak seçim yapma avantajına sahipsiniz.
  • Filli Ustam tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir projedir. Filli Ustam’ın önceliği sizin memnuniyetinizdir.
  • Filli Ustam’dan aldığınız hizmetin kalitesi sürecin tamamında tarafımızdan ölçümlenir. Ölçümlenen hizmet kalitesi, Filli Ustam’ın kalite standartlarının da her geçen gün yükselmesini sağlar.
  • Filli Ustam’dan işlem talebinde bulunduğunuzda sisteme cep telefonunuzla kayıt olarak talebinizin durumunu istediğiniz an takip edebilirsiniz.
dekoratif boya

Filli Ustam Nasıl Kullanılır?

Filli Ustam’ı kullanmak için www.filliustam.com adresinden usta talebinde bulunmanız yeterli. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre sistemde kayıtlı olan ustaların listesine ulaştıktan sonra randevu talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz üzerine mesleki yeterlilik belgesine sahip olan profesyonel ustamız en geç 24 saat içerisinde size telefon aracılığıyla ulaşır. Keşif için adresinize gelen ustadan kimlik belgesi, Filli Ustalar kulübü üye kartı ya da mesleki yeterlilik belgesi isteyerek randevu aldığınız ustanın kendisi olduğundan emin olabilirsiniz. Ürün tercih ederken dikkat etmeniz gereken nokta, aldığınız boyanın Filli Boya markalı olmasıdır. Ücret, iş tesliminde anlaştığınız ustaya yapılmalıdır. Filli Ustam sistemi üzerinden anlaştığınız boya işlerinde ücret sizin ve anlaştığınız boya ustasının arasındadır.

Görseller: blog.paintquality.com

Bilgi Servisi