İç Mimarlara Göre Evler İçin En İyi Pembe Tonları

pembe duvar renkleri

İç tasarım dünyasında renk trendleri sık sık değişir. Pembe ise şüphesiz 2017’nin en çok parlayan renklerinden biri. Geleneksel olarak feminenliği anımsatan bu renge bazı kişiler şüphe ile yaklaşabiliyor. Diğer bir kısım ise bu rengi son derece çekici ve çok yönlü buluyor. Biz de bu yazımızda sizin için tasarımcılar tarafından en çok beğenilen pembe tonlarını bir araya getirdik. Siz de pembeyi evlerinizde duvar renkleri olarak kullanmak istiyorsanız içeriğimizden ilham alabilirsiniz.

Rachel Pink

Rachel Pink

Orijinal ismi “Rachel Pink” olan bu pembe tonu, tasarımcılar tarafından zamansız olarak görülüyor. Bu renk, içinde bulunduğu ortama genç ve enerjik bir hava kazandırıyor. İçerisinde “vintage” hisler barındıran Rachel Pink, gri tonları ile çok yakışıyor.

Chippendale Rosetone

Chippendale Rosetone

“Chippendale Rosetone” paslı bir pembe tonu. Özellikle yatak odasında kullanmak için harika bir boya seçeneği. Koyu gri yatak odası takımları ile kombin yaparak romantik ve yumuşak bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Sugarcane

Sugarcane

“Sugarcane” modern tasarımın keskinliği ile pembe rengin yumuşak havasını mükemmel bir şekilde dengeliyor. Bu renk dekoratif boya olarak tercih edildiğinde, odada vakit geçiren insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor.

Nancy’s Blush

Nancy’s Blush

“Nancy’s Blush” hem ismi hem de tonu ile bir allık rengini anımsatıyor. Bu ton, özellikle genç kuşağa oldukça çekici geliyor. Dikkat çekici olmasını istediğiniz odalarınız için bu rengi keyifle kullanabilirsiniz. Daha göz alıcı bir etki için zengin bir mavi tonu ile kombin yapmayı deneyin.

Fairest Pink

Fairest Pink

“Fairest Pink” pembenin sıcak bir tonu. Bu renk oldukça çok yönlü olmasıyla öne çıkıyor. Öyle ki, hem çocuk odalarına hem de resmi görünümlü oturma odalarına yakışıyor. Canlı ve ışıltılı olan bu rengin aynı zamanda sakin bir havası var. Bu renk yumuşak bir dokunuş gerektirdiği için nötr tonlarla kombin yapmanız gerekli.

Coral Dust

Coral Dust

“Coral Dust” pembeyi biraz daha maskülen ortamlarda kullanmak için harika bir seçenek. Bu renk duvarlarda kullanıldığında, canlı bir ambiyans yaratıyor. İddialı bir dekoratif görünüm için gümüş grisi mobilya ya da aksesuarlarla birlikte kullanabilirsiniz.

Siz de şimdi Filli Boya’nın en iyi boya seçenekleri ile kendi renk paletinizi oluşturabilirsiniz. Renkli bir dünyaya adım atmak için geç kalmayın.

Görseller: elledecor.com

Bilgi Servisi