Kırmızı Başlıklı Kız Uygulaması

Uygulamayı ücretsiz indirmek için aşağıdaki butonlara tıklayın.

Filli Boya, ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ masalından yola çıkarak yepyeni bir dijital uygulamayı daha hayata geçirdi.

Çocukların anne-baba ve sevdikleriyle birlikte okuması, güzel zaman geçirmesi için tasarlanan, masal okumayı daha keyifli hale getirmeyi amaçlayan ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ uygulaması çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlandı.
Çocukların ebeveynleri ve sevdikleriyle okuması için tasarlanan ve mutlu son ile biten ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ uygulaması çocukların masalı daha sonra tekrar dinleyebilmesi için okurken, ses kaydetme fırsatı sunuyor.
Ses Kayıt Etme özelliğinin yanı sıra, ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ uygulaması Türkçe ve İngilizce olarak iki farklı dilde seslendiriliyor. Öykünün bol görselli olarak anlatıldığı uygulama sonrasında da oyunla ilgili bir çok keyifli oyun yer alıyor.
Çocuklara anne-baba sözü dinleyerek dış dünyada karşılaşılabilecek tehlikelerden kaçınmayı, dikkatli ve akıllı davranarak yanlış kararlar almaktan sakınmayı öğütleyen ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ uygulaması çocukların eğlenerek, öğrenmeyi hedefliyor.

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM