Mekana Özel Renk Önerileri

Seçtiğiniz renkler ruh haliniz, yaşam tarzınız ve zevkleriniz hakkında fikir verir. Kendinizi ifade etmek için renklerden yardım alırsınız. Renkler iç dünyanızı yansıttığı gibi etkiler de… Renklerin olumlu etkilerini hissetmek için bir rengi nerede ve nasıl kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Örneğin sakin bir atmosfer yaratmak ve rahatlamak istiyorsanız pudra pembesi, mint yeşili ve bebek mavisi gibi pastel renkleri tercih edebilirsiniz.

1. Oturma Odası


Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz odada nasıl hissetmek istiyorsanız buna göre renk seçmelisiniz. Oturma odanızda sıcak renkler kullanarak enerjinizi yüksek tutabilir, huzurlu bir ortam arıyorsanız da soğuk renkleri tercih edebilirsiniz.

2. Yatak Odası


Yatak odanızda rahatlık sizin için önemliyse, uykuya dalmanızı zorlaştıracak canlı ve parlak renklerden kaçınmalısınız. Burada soğuk ve koyu renkler kullanarak dinginliği sağlayabilirsiniz.

Yatak odanıza biraz hareket katmak istiyorsanız canlı renklerin yumuşak tonlarını tercih edebilirsiniz. Dekoratörler yatak odaları için en çok mor, mavi ve pembe tonlarını öneriyor.

3. Mutfak


Mutfakta sürekli hareket halinde olduğunuz için size canlılık verecek renklere ihtiyacınız var. Kırmızı ve turuncu tonları hem aradığınız enerjiyi size sunacak hem de iştahınızı açacak. Bu sıcak renkleri yeşil ve mavi detaylarla dengelemenizi öneririz.

4. Banyo


Banyonuz, arındığınız ve yenilendiğiniz bir alan olmalı. Bunun için açık ve soğuk renkler kullanmaya özen gösterin. Banyonuzu açık mavi, açık yeşil ve beyaz tonlarıyla daha iç açıcı hale getirebilirsiniz.
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM