Mimar Benim Uygulaması

Uygulamayı ücretsiz indirmek için aşağıdaki butonlara tıklayın.

Mimar Benim Yeni Versiyonuyla Yayında

Evinizi saniyeler içinde boyayın.

Mimar Benim ile Evinizin Mimarı Siz Olun

Mimar Benim; son teknoloji fonksiyonları, yepyeni özellikleri, en trend renk ve kartelaları ile yaşam alanlarınızın rengini belirlemeyi sizler için çok daha kolay hale getiriyor. Filli Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkanı sunuyor. En son teknolojilerle geliştirilen renklendirme modülü sayesinde “Mimar Benim”, kullanıcıların yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alarak gerçeğe en yakın şekilde boyamasına olanak sağlıyor.
Haydi siz de yaşam alanlarınızı renklendirin…

Saniyeler içinde evinizi boyayın. Hem de her renge.

Filli Boya’nın “Mimar Benim” uygulamasını kullanarak, evinizin rengini duvarınızda görerek seçebilirsiniz. Kullanmak çok kolay! “Mimar Benim” uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz indirin, ister kendi çektiğiniz, ister galerideki mevcut fotoğrafları hayallerinize göre renklendirin.

Tek dokunuşla karteladaki tüm renkleri duvarınızda görün, evinizin rengini öyle seçin. Diyelim ki karar veremediniz, yaptığınız kolajı sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, renginizi takipçilerinizle birlikte seçin. Filli Boya bayilerine gelin, Renxmatik ile seçtiğiniz rengi sizin için özel olarak hazırlayalım. İsterseniz bir litre, isterseniz yüz litre.