Renxmatik Bayilerinde Rengini Keşfet

Bir kumaşçıda kendinize yeni bir elbise ya da koltuğunuza yeni bir yüz diktirmek için dolaştığınızı düşünün. Karşınıza çıkan bir kumaşın rengini o kadar çok beğendiniz ki, “Keşke evimin duvar renkleri bu tonda olsaydı” diye düşündünüz. Tam da badana boya zamanının geldiği yaz günlerinde kaç tane kartelaya bakarsanız bakın, bir türlü bu rengi bulamadınız. Siz de duvarlarınız yine standart beyaz tonlarına boyatmaya karar verdiniz. Bu senaryo ne kadar tanıdık geldi, öyle değil mi? İlla bir kumaş olması şart değil; bir kağıt, bir perde hatta evinizdeki çok sevdiğiniz bir eşya da olabilir. Artık bunlardan hangisinin rengini beğenirseniz, evinizin duvarlarını bu tona boyatabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki Filli Boya Renxmatik sistemi sayesinde!

Renxmatik Nedir?

Filli Boya Renxmatik Bayileri

Size en iyi boya deneyimini yaşatmak için yıllardır durmak bilmeden çalışan Filli Boya’nın sizlerin hizmetine sunduğu Renxmatik, evinizin duvarlarını istediğiniz her renge boyatabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

Renxmatik, kişiye özel boya üretimi alanında sektörde çığır açmış bir sistemdir. Renxmatik renk makinesi ile istediğiniz her renge ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz renk fabrika ürünü kalitesinde ve istediğiniz miktarda üretilir. Ayrıca Renxmatik kartela çeşitlerinden de evinizin duvarları için renk beğenebilirsiniz.

Renxmatik sisteminde beğendiğiniz tonu duvarlarınıza uygulayabilmeniz için Renk Ölçer adı verilen bir cihaz kullanılıyor. Renxmatik renk makinesi olan Filli Boya bayilerinde bulabileceğiniz Renk Ölçer cihazı, beğendiğiniz rengi okuyarak 2 saniye içerisinde kartela üzerinde size en yakın rengi sunuyor. Böylelikle o çok beğendiğiniz ton, artık duvar renkleri olarak evinize geliyor.

Duvarlarınızı tam olarak istediğiniz tonda renklendirmek ve evinizi güzelleştirmek için siz de şimdi adresinize en yakın Filli Boya Renxmatik Bayii’ne giderek Renk Ölçer hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bilgi Servisi