Uzman Boya Ustası Nasıl Bulunur?

Yaz mevsiminin gelişi ile birlikte badana boya yaptırmanın gerekliliği de öne çıkar. Bahar temizliğinden sonra iyice göze batan duvar kirleri, bir an önce badana uygulaması yaptırmanın önemini ortaya koyar. Boya yaptırırken en çok zorlanılan konuların başında ise uzman bir boya ustası bulmak gelir.

Uzman boya ustası eğitimli, profesyonel ve güvenilir olmalıdır. Bu kişileri bulmak ise göründüğü kadar kolay değildir. Günümüzde internet hayatımızı kolaylaştırıyor gibi görünse de bazı durumlarda bilgi kirliliğine neden olabilir. İnternet üzerinden bulduğunuz usta belirttiği tarihte evinize gelmeyebilir, işini söylediği tarihte bitirmeyebilir ve hatta güvenilir olmayan biri çıkabilir. Neyse ki artık Filli Ustam sayesinde bu sorunlar geride kaldı. Şimdi Filli Ustam ile internetten kısa sürede uzman boya ustanızı bulabilir ve şahane duvar renkleri ile evinizin tadını çıkarabilirsiniz!

Filli Ustam ile Uzman Boya Ustası Bulmak Artık Çok Kolay

Dekoratif boya uygulaması yapacak olan boya ustasının bulunması Filli Ustam’dan önce hiç kolay değildi. Güvenilir ve profesyonel bir boya ustası bulabilmek için daha önce evine badana yaptırmış olan arkadaşlarınızdan tavsiye almanız, birbirinden farklı çok sayıda boya ustasından fiyat teklifi istemeniz, her iki tarafı içeren bir sözleşme imzalamanız gerekirdi. Tüm bu önemlere rağmen pek çok kişi olumsuz tecrübelerle karşılaşmıştır. Boya ustasının verdiği referansların doğru olmaması, verilen iş bitiminde yan maliyetlerle artması ya da görüşülen boya ustasından başka bir kişinin badana işlemi için gelmesi sık sık karşılaşılan sorunlardı. Bu sorunlar yüzünden dekoratif boya uygulaması yaptırmak pek çok kişinin gözünü korkutur hale geldi. Filli Ustam, işte tam da bu sorunların önüne geçmek için ortaya çıktı!

Filli Ustam ile 2 Yıl Filli Boya Garantisi

En iyi boya deneyimini yaşamanız için durmaksızın ürün geliştiren Filli Boya, şimdi de en iyi boya hizmeti almanızı hedefledi. Filli Ustam ile internette tek tıkla aradığınız uzman boya ustasına ulaşmanız artık çok kolay. Bunun için www.filliustam.com web sitesine girmeniz, il-ilçe ve ev tipi bilgilerinizi sisteme girmeniz ve sistem üzerinden karşınıza çıkan ustalar arasından seçim yapmanız yeterli. Filli Ustam ile seçtiğiniz boya ustası evinize gelir, belirttiği tarihte işinizi bitirir ve ne boya ustası ne de boya fiyatları ile ilgili beklenmeyen hiçbir durum ortaya çıkmaz. Üstelik yapılan işlem de 2 yıl boyunca Filli Boya Garantisi altında!

Bilgi Servisi