AYDAN

AYDAN

Banyolarımız için de artık birbirinden güzel renk ve dekorasyon seçenekleri bulunuyor. Sarı dokunuşlu beyaz tonlarında Aydan rengi ile trendleri takip ederken, temizliği banyolarınıza taşıyabilir, çarpıcı renkler ile beyaz tonlarını rahatça kombinleyebilirsiniz. 


Hemen Al
KOZMİK 120

KOZMİK 120

Banyolarınızı yenilerken cesur renkler seçmekten korkmayın. Sezonun trend renkleri arasında yer alan Kozmik 120 gibi koyu mavi tonları kullanarak banyonuzda şık ve zarif bir görünüm elde edebilir, açık tonlarda kontrast renklerle kombinleyerek göz alıcı bir hava katabilirsiniz. 


Hemen Al
KOZMİK 190

KOZMİK 190

Banyolarınızda temizlik ve huzur hissini artıran Kozmik 190 gibi açık mavi tonları, beyaz renklere tamamlayarak yumuşak ve dinlendirici geçişler yapabilirsiniz. Bu renkler aynı zamanda banyonuza aydınlık bir görünüm de kazandıracaktır.


Hemen Al
SİS BULUTU

SİS BULUTU

Ferah olduğu kadar sıcak bir görünüme de sahip banyolar elde etmek için açık ve sarı alt tonlu renklerden Sis Bulutu rengini kullanarak banyonuza keyifli bir dokunuş yapın. Bu tonlar, seçeceğiniz dekoratif objelerle birlikte banyonuzda otantik bir hava katmanızı da sağlar.


Hemen Al

Renklerimiz