Kehribar 60İçinden geçtiğimiz dönemde hayata bakış açımızla birlikte birçok konuda beklentilerimiz de değişti. Zamanımızın büyük kısmı evlerimizde geçtiği için yaşadığımız mekanda kullandığımız renklerin bize iyi hissettirmesini beklerken, hijyen de diğer bir önemli zorunluluğumuz oldu.

Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen Momento Silan, tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte olmasıyla duvarlarınıza, dolayısıyla evinizin dört bir yanına hijyeni getiriyor. Uygulandığı mekana sıcak ve pozitif bir atmosfer katan, ekranların ünlü rengi Kehribar 60 ve diğer renklerimiz ile hemen tanışmak ve sipariş vermek için tıklayın!

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Kehribar 60


Oldukça enerjik ve sıcak bir renk olan Kehribar 60, yüksek enerjisini uygulandığı mekana da aktararak pozitif duyguların artmasını sağlıyor. Gri renklerle birlikte kullanıldığında dengeli bir dekorasyon yaratmanızı sağlayan Kehribar 60, beyaz renklerle kullanıldığında ise ortama ferah ve taze bir atmosfer katıyor. Haki renkte detay ya da objelerle kombinleyerek evinizde retro çizgiler oluşturabileceğiniz Kehribar 60’ı uyumla kullanabileceğiniz diğer bir renk de mavinin koyu tonları.

Kehribar 60 ile uyumlu renklerAndezit 35


Aki


Rezene 170


Yudum 30

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM