Batı (Qatsi)

Amerikan yerlisi Hopi’lerin dilinde “hayat” anlamına gelen Qatsi akımı bizi Batı’ya yolculuk yaparak iç mekanlarımız için benzersiz tonlar bulmaya teşvik ediyor. Yolculuğumuzda Batı’nın heybetli kanyonlarında, günbatımının gökyüzüne yansımalarında derin kızıl ve acı kahve tonları ile karşılaşıyoruz. İç mekanlarınız için yalın ve kendine özgü bir stil oluşturan Qatsi renkleri yaşam alanlarınızda kahvenin sadeliğini yansıtıyor.
Kendimizi içinde bulduğumuz bu zaman dilimi, tarihteki diğerlerinden çok farklı. Bu noktada çok hızlı olmalı, çok çabuk kurgulamalıyız hayatlarımızı. Değişim süreklidir artık, durdurulamaz ve önünde durulamazdır. Bıkmak, yorulmak da mümkün değişimin bu hızından, onu sürekli kovalamaktan heyecan duymak da.

Yine de bir geçmişten geldik ve bu geleceğe ve o geçmişle bağımsız kopmuş, eğer bir kopmasını istemezsek. Qatsi bize bu bağı yaşatmamızı söylüyor, çünkü her bir döngünün başında ve sonunda, devinim bütün hızının, yavaşlığının, düzeninin ve aksaklığının içinde bir yerlerde bu ikisi bir arada yaşar : Gelenek ve gelecek.

Son teknolojiyi ve onun ürünlerini, çok bildik, tanıdık oluşlarıyla içimizi ısıtan nesneler ve duygularla bir arada yaşatabilecek olmaktır bizim için Qatsi.

Qatsi yaklaşımı ile tasarlanan mekanlar renklerini hayattan ve onun çelişkilerinden alırlar. Kontrastlar belirgindir Qatsi’de, dolayısı ile stüdyolar, salonlar ve loft mekanları, tasarımın iyice vurgulanması istenen mekanlar, ara bölümlerden çok ana bölümler, showroom ve geniş mekanlarıyla birlikte galeriler Qatsi’nin getirilerinden en çok faydalanacak yerler olacaktır.

Derin kızıl ve acı kahve tonları kuzeye bakan mekanlara sıcaklık katarken, sedefin parlaklığı, taş rengi, kuğu beyazı ve ekru tonlar güneye bakan mekanları serinletir ve dinginleştirir.

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM