Yaratıcı fikirlere renk katan AquaLux®, Filli Boya da!

Yenilemeyi, dönüştürmeyi ve kendi tarzını yansıtmak isteyenler, geniş renk skalasına sahip AquaLux® ile en yaratıcı işlere imza atıyor! Filli Boya nın ahşap, metal, cam, plastik, seramik ve duvar kağıdı gibi farklı yüzeylerin dekorasyonu için özel olarak geliştirilen AquaLux®, lüks parlak dokusu ve su bazlı olması ile yaşam alanlarınıza yepyeni bir görünüm sunuyor.

İlham veren renkleri ile defalarca silindikten ve yıkandıktan sonra bile ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini koruyan Filli Boya, İç Cephe Ürünleri ile yaşam alanlarına değer katmaya devam ediyor. “Kendin Yap” felsefesiyle eskiyen eşyaları yenilemeyi, baştan yaratmayı ve dönüştürmeyi sevenlere Filli Boya, AquaLux® ile en ideal boya ve renk seçenekleri sunuyor.

Özellikle havaların ısınmasıyla balkonlar tercih edilen mekanların başında gelmeye başladı. Balkon duvarlarını boyayanlar, çiçeklerini özenle saksılara yerleştirenler veya eskimiş eşyalarını ufak değişiklikler yaparak boyayanlar yaşam alanlarının adeta ruhunu yeniliyor. Ahşap, metal, cam, plastik, seramik ve duvar kağıdı gibi farklı yüzeylerin dekorasyonu için özel olarak geliştirilen AquaLux®; lüks parlak dokusu ve su bazlı olması ile yaşam alanlarınıza yepyeni bir görünüm sunuyor. Ürün, tam silinebilir ve yıkanabilir özelliklerinin yanında uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu da sağlıyor. Paletlerden yapacağınız oturma gruplarıyla yaratıcı fikirlere imza atarken, AquaLux® ün renk kombinleriyle balkonlarınız şıklığıyla da dikkat çekecek!

Deniz ve gökyüzünün mavi tonları ile rahatça kombinleyebileceğiniz orta tonlardaki Andezit 30 rengini veya farklı renklerin enerjisini kullanabileceğiniz nötr bir bej tonu olan Kum Beyazı rengini Filli Boya Renxmatik renk kartelasından da tercih edebilirsiniz.

Yaratıcı fikirlere renk katan AquaLux®,  Filli Boya da!
Yaratıcı fikirlere renk katan AquaLux®,  Filli Boya da!
Yaratıcı fikirlere renk katan AquaLux®,  Filli Boya da!
Yaratıcı fikirlere renk katan AquaLux®,  Filli Boya da!
Devamını gör.. Gizle..