Filtrele & Sırala
Sıralama
Miktar
Fiyat Aralığı
Kategoriler
Renkler
 

Beyaz Duvar Boyası Tonları ve Fiyatları

{title} - {color}

{price}TL {old_price} {slash} {package_text}  

{buy_text}

Beyaz duvar boyası, yansıtıcılık özelliği sayesinde özellikle sıcak hava şartlarının hakim olduğu bölgelerde sıklıkla tercih edilir. Uygulandıkları ortama aydınlık bir atmosfer kazandıran beyaz tonlarındaki boyalar, hijyen ve temizlik hissi sağlama konusunda eşsizdir. Filli Boya kalitesiyle üretilen beyaz tonlarındaki duvar boyası çeşitleri, başta uzun süreli kullanım ömrü ve kolay uygulanabilirlik olmak üzere daha pek çok avantaj sunar.

Beyaz Duvar Boyası Evi Nasıl Gösterir?

Beyaz duvar boyası, yaşam alanlarında ferah atmosferin hakim olmasını isteyenlerin favorisidir. Boyanın bu etkiyi yaratabilmesinin temel kaynağı ise beyaz rengin ışığı yansıtmasıdır. Özellikle parlak tonlardaki beyaz duvar boyaları, yaşam alanlarının günün her saati ışıl ışıl görünmesine katkıda bulunur. Bu nedenle beyaz, evlerde en fazla tercih edilen renk seçeneği olma özelliğine sahiptir.

Beyaz duvar boyaları, bazı temel renklerin aksine hem geniş hem de dar yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Boyanın renginden dolayı sağladığı ışığı maksimum yansıtma efekti ile alanları aydınlatmak çok daha kolay hale gelir. Beyaz renkli duvar boyası, özellikle akşam saatlerinde çok az aydınlatma ile ortama hakim olan ferahlık hissini ön plana çıkarmanızı kolaylaştırır. Düşük metrekareye sahip alanlarda beyaz renge yönelmek ise ortamın olduğundan büyük görünmesini sağlar.

Dekorasyında yalınlık ve zarafet ile ilişkilendirilen beyaz renk, yaşam alanlarına üst düzey şıklık katar. Boya seçiminde önemli bir konu olan duvar rengi ile mobilya uyumu, beyazın yalınlığı sayesinde kolaylıkla yakalanabilir. Beyaz duva boyasını salondan yatak odasına, banyodan mutfağa yaşam alanınızın her odasında kullanarak mimari açıdan bütünlük yakalayabilirsiniz.

Beyaz duvar boyası, tüm ev ve iş yerlerinde kullanılabileceği gibi farklı dekorasyon fikirlerinin hayata geçirilmesini de mümkün kılar. Örneğin, çeşitli şablonları kullanarak siyah, mavi, yeşil gibi renkler uygulanmış duvarlarınızın üzerine buz beyazı duvar boyası ile göz kamaştıran desenler oluşturabilirsiniz. Bunun için Filli Boya’nın İpeksi 35 rengi, buz beyazına yakın rengini kullanabilirsiniz. Kırık beyaz boya ile renklendirilmiş duvarda farklı renklerde desen çalışmaları yapabilirsiniz. Böylece ortama modern havanın hakim olmasını sağlayabilirsiniz.

Filli Boya Beyaz Duvar Boyası Tonları Nelerdir?

Filli Boya beyaz tonları, duvar boyası seçimi yapanların en çok tercih ettikleri seçenekleri içerir. Filli Boya’nın zengin renk kartelasında her zevke hitap eden beyaz tonları mevcuttur. Sahilin huzur dolu atmosferini yaşam alanlarınıza taşımak istediğinizde, Filli Boya kum beyazı duvar boyası çeşitlerine yönelebilirsiniz. VOC uyumlu Momento Silan Kum Beyazı, uygulandığı alanlarda sakinleştirici etkinin yanı sıra silinebilirlik özelliği ile üst düzey hijyen kalitesi sağlar.

Daha gösterişli ve şık mekanlar yaratmak için Filli Boya’nın İpeksi renk serisinde yer alan renklerin yanı sıra Aydan, Lületaşı ve Kum Beyazı duvar boyası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İnci beyazı tonundaki boyalar, ipeksi doku oluşturmak için en ideal seçeneklerin başında gelir. Sağladıkları bu etkiye ek olarak aktif silikon teknolojisi özellikleriyle üstün özelliklere sahiptir.

İhtiyaca Uygun En İyi Beyaz Duvar Boyası Nasıl Seçilir?

Kullanım amacınıza en uygun beyaz duvar boyasının hangisi olduğunu belirleyebilmek için satın alma aşamasında aşağıda sıralanan kriterlere yoğunlaşabilirsiniz.

Silinebilirlik Özelliğine Sahip Olması

Beyaz duvar boyası, zamanla kirlenmeye ve tozlanmaya karşı hassas sayılabilecek bir üründür. Buna karşılık silinebilir özelliğe sahip beyaz duvar boyaları, kirlenmeleri durumunda kolayca temizlenebilir. Filli Boya beyaz duvar boyaları, aktif silikon teknolojisi sayesinde bezle defalarca silinip, su ile yıkanarak kolayca temizlenebilir ve renklerini uzun yıllar boyunca korur.

Uygulama Kolaylığı

Duvarları boyamak, zaman ve iş gücü gerektiren bir aktivitedir. Eğer seçim aşamasında uygulama kolaylığı avantajına sahip bir ürüne yönelmeniz boya badanayı kolaylaştıracaktır. Filli Boya kalitesi ile üretilen su bazlı beyaz duvar boyaları, üretimlerinde kullanılan teknolojiler sayesinde yüzeye kolayca yayılır. Üstelik uygulama esnasında sıçrama ve damlama yapmaz.

Yüzeye Tutunma Performansı

Beyaz boyalar arasından seçim yaparken ürünleri yüzeye tutunma performansları açısından karşılaştırmanız da önem taşır. Boyanın yüzeye tutunma performansının yüksek olması, kullanım ömrünü kayda değer oranda artırır. Çünkü artırılmış yüzeye tutunma performansı, kabarma ve dökülme gibi sıkça karşılaşılan sorunların meydana gelmesini engeller.

Su ve Nemden Koruma Kapasitesi

Duvar boyalarının öncelikli işlevi, uygulandıkları duvarı dış etkenlere karşı korumaktır. Filli Boya beyaz duvar boyaları, mükemmel aktif silikon ve optimum ham madde dengeleri ile uygulandıkları yüzeyleri suyun ve nemin zararlı etkilerinden korur. Böylece uygulama yüzeylerinde uzun süre kalıcı etki sunar.

Beyaz Duvar Boyası Fiyatları

Beyaz boya satın alırken kendinize en uygun fiyatları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Fiyat ve performans karşılaştırması bakımından en iyi sonucu almak için boyanın sahip olduğu özellikleri incelemeye öncelik verebilirsiniz. Ayrıca uygulayacağınız yüzeyin genişliğine göre ihtiyacınız olan boya miktarını hesaplayabilir, böylece ekstra maliyetlerin önüne geçebilirsiniz.

Duvarlar ile birlikte ahşap ve metal yüzeylere de yepyeni görünüm kazandırmayı amaçladığınızda ise çok amaçlı boya AquaLux ya da Afilli serisi dahilindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Su bazlı, lüks parlak AquaLux ve Afilli serisi boyalar ile cam, seramik, plastik dekorasyon çalışmaları yapabilir, duvar kağıtlarını yeniden renklendirebilirsiniz.

Filli Boya uzmanlığı ile hazırlanan beyaz duvar boyaları arasında tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun birçok çeşidi bir arada bulabilirsiniz.

Devamını gör.. Gizle..