İlham Paketi | Deneme Boyu Duvar Boyası Seti

 

Renkler mekânın aldığı ışığa, kullanılan aydınlatma rengine ve büyüklüğüne göre olduğundan farklı algılanabilir. Filli Boya’nın yenilikçi İlham Paketi, hayal ettiğiniz renkleri, renklerin ton ve parlaklığını uygulama yapılacak mekanda deneme şansı sunar. Yaşam alanlarınız için duvarınızda görmek istediğiniz renklere karteladan karar veremiyorsanız, İlham Paketi ile zengin renk seçenekleri arasından dilediğiniz sayıda rengin 100 ml'lik deneme boyunu, uygulama rulosu ve kabı ile birlikte edinebilirsiniz.

Renk Seçin
Irmak 130, Kumtaşı, Bazalt 20, Bej-i Pembe, Taflan 30, Kum Beyazı
ATLAS
KUM BEYAZI
LÜLETAŞI
KIRIK BEYAZ
ANDEZİT 10
ANDEZİT 30
ANDEZİT 35
ANDEZİT 40
ANDEZİT 50
ANDEZİT 55
ANDEZİT 60
ANDEZİT 65
ÇAKILLI KUM
KORAL 120
KARNAVAL 125
KOZMİK 90
IRMAK 25
AKİ
LİLA
MASAL PEMBESİ
AYDAN
İPEKSİ 35
KEHRİBAR
YUDUM 120
TAFLAN 145
HİBİSKUS 20
KOZMİK 120
HASIR 345
HİBİSKUS 85
TAN 270
MASAL 100
IŞILTI 150
TAN 145
HASIR 110
KORAL 295
MENEKŞE 175
YUDUM 60
KOZMİK 25
FİLDİŞİ
HASIR 295
BROM
KORAL 290
KAKTÜS 55
HASIR 360
IRMAK 60
RÜZGAR 85
REZENE 300
KORAL 285
VANİLYA
ŞAMPANYA
MANGO 90
SİS BULUTU
EYLÜL 25
YUDUM 30
PUDRA KAHVE
HAKİ
BADEMİ
KORAL 95
KOZMİK 155
KAKTÜS 20
ANDEZİT 25
KIVILCIM 230
BEJ 35
KOZMİK 190
IRMAK 130
BAZALT 20
KUMTAŞI
TAFLAN 30
BAL BUĞU
GÖCEK TURKUAZI
GÜLPEMBE
RÜZGAR 140
KANYON
LAVANTA
NİL YEŞİLİ
KARBEYAZ
ANDEZİT 15
ANDEZİT 20
ANDEZİT 45
BEHRAMKALE
BEJİ PEMBE
BOZKIR
ÇİSİL
FESLEĞEN
GÜZ
HASIR 260
HASIR 310
HASIR 40
ITIR 60
İPEKSİ 10
İPEKSİ 15
İPEKSİ 40
İPEKSİ 60
İPEKSİ 75
KAKTÜS 25
KAKTÜS 95
KALKER
KEHRİBAR 90
KİLTAŞI
KOZMİK 40
KOZMİK 45
KOZMİK 50
KOZMİK 55
KROKAN
KUMRU
MAYA
MERCAN
NUGA
PASTEL PEMBE
PERİ BACASI
REZENE 160
REZENE 170
YAĞ YEŞİLİ
Parlaklık Seçin
Soft Mat
İpeksi Mat
Yarı Mat

*Soft mattan yarı mata gidildikçe parlaklık artmaktadır.

Ambalaj Seçin
100ML (Deneme Boyu)

Boya Sarfiyat Hesaplama

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
Yorum Yap
Ferhat
Çok memnun kaldım, özellikle yanında çıkan mini rulo sayesinde duvarda denemeler çok kolay oldu, işimiz bitince ruloyu atmadık mobilyalarda kullanıyoruz.

Deneme Boyu Duvar Boyası: İlham Paketi Nedir?

Eviniz için karteladan seçtiğiniz renklerin evinizin aldığı ışıkta nasıl duracağına emin olamıyor veya mobilyalarınızla olan renk uyumunu görmek istiyorsanız Filli Boya’nın deneme boy ürünleri tam size göre!
Filli Boya İlham Paketi, seçilen duvar boyası renklerinin 100 ml’lik deneme boyu, uygulama rulosu ve kabından oluşur. İlham Paketi ile evinizde görmek istediğiniz boya renklerinin deneme boyunu edinebilir, boyanın tonu, parlaklığı ve evinize uyumu hakkında fikir sahibi olarak bilinçli seçimler yapabilirsiniz. İlham Paketinizi oluştururken, Momento Silan ve Momento Max ürünlerinin 110 farklı renk ve 2 parlaklık türünden seçim yapabilirsiniz.


İlham Paketi Ne İşe Yarar?

İlham Paketi, boya uygulaması öncesinde hayallerinizdeki renge ve parlaklığa karar vermenizi kolaylaştırır. İlham Paketindeki duvar boyaları ile duvarınızda renk ve parlaklık denemesi yapabilir, kartela yerine duvarınızda duruşunu görebilirsiniz. Renkleri önce deneyip sonra satın alma imkanı sunan duvar boyası deneme paketi, dekorasyon sürecini çok daha zahmetsiz ve keyifli hale getirir.


İlham Paketi Hangi Ürün ve Renkleri Kapsar?

İlham Paketi, Momento Silan ve Momento Max ürünlerinin en çok tercih edilen ve kombinlenen 110 farklı renk ve 2 çeşit parlaklık seçeneğinden oluşur. En çok tercih edilen Filli Boya renklerinden oluşan bu 110 çeşit renk arasında Andezit, Çakıllı Kum, Rüzgar, Işıltı ve daha bir çok renk seçeneği bulunur. Bu renkler İpeksi Mat ve Soft Mat olmak üzere 2 farklı parlaklık çeşidinde sunulmuştur.


İlham Paketi İçerisinde Neler Bulunur?

Duvarlarınızda görmek istediğiniz renkleri deneyerek görme imkanı veren Filli Boya İlham Paketi aşağıdaki ürünleri kapsar:
• Seçilmiş olan rengin 100 ml’lik deneme boyu (Minimum 1 renk olmak üzere istenilen adette renk seçilebilir. Web sitesi üzerindeki fiyat tek ürün fiyatıdır.)
• Uygulama rulosu
• Uygulama kabı
• Kullanım talimatı


Duvar Boyası Deneme Uygulaması için İlham Paketi Nasıl Kullanılır?

Filli Boya tarafından duvar boyası deneme amacıyla hazırlanan İlham Paketi, seçtiğiniz boya renkler, uygulama rulosu ve kabı ile istenilen alana kolayca uygulanabilir. Ürünle birlikte gelen boyadan uygulama kabına dökülür ve uygulama rulosu ile işlem istenilen alanda gerçekleştirilir. Ekstra hiçbir malzeme kullanmaya gerek yoktur, ürün kullanıma hazırdır. Ürünü iki kat olarak uygulamanızı tavsiye ederiz. Renkleri istediğiniz yerlerde deneyimleyebilmek adına deneme boy (100 ml) boyalar arasından dilediğiniz parlaklık, renk ve tonda sipariş edebilirsiniz.


İlham Paketi Avantajları/Faydaları Nelerdir?

İlham Paketi kullanıcılar için aşağıdaki faydaları sağlar:
• Eviniz için boya almadan önce 2 farklı parlaklık ve 110 renk seçeneği sayesinde uygulama yapılacak mekanda önceden deneme şansı
• Duvar renginin ev dekorasyonundaki mobilya, perde, halı gibi diğer öğelerle birlikte nasıl durduğunu görme şansı
• Boyanın evinizin ışığına göre renginin nasıl durduğunu gözlemleme şansı
• Birden fazla renk tonunu yan yana uygulayarak doğru seçimi yapma şansı
• Birden fazla renk tonunu yan yana uygulayarak doğru seçimi yapma şansı
• Boya renklerini zaman baskısı olmadan uygulama yapılacak mekanda deneme, inceleme ve üzerinde düşünme şansı
• Deneme renklerini çevredekilere göstererek fikir alma
• Renk seçim sürecindeki zorluk, kararsızlık ve endişeyi ortadan kaldırma
• Ekstra hiçbir malzemeye gerek duymadan İlham Paketi ile kolay ve pratik şekilde uygulama imkanı


İlham Paketindeki Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

Momento Silan ve Momento Max ürünleri tam silinebilir ve yıkanabilir özelliklere sahip, VOC uyumlu silikonlu iç cephe boyalarıdır. Aktif silikon teknolojisi ile geliştirilmiş boyalar, yüzeyde meydana gelebilecek kirlenmelere karşı ekstra dayanıklıdır. Sık kullanılan alanlar için uygundur, sürtünme ve silinmelere karşı dayanıklı yapıdadır. Yüksek örtücülüğe sahip ürünler yüzeye kolayca uygulanır kolayca uygulanarak işçilik maliyetini düşürür. Su bazlı olan boya seti, rahatsız edici bir koku bırakmaz.


İlham Paketi Hangi Ürünler için Deneme Boy Ürün Satışı Vardır?

İlham Paketi, Filli Boya Momento Silan ve Momento Max ürünlerinin en çok tercih edilen, birbirleriyle uyumlu, kolay kombinlenen 110 farklı renk ve 2 farklı parlaklık türü için üretilmiştir. 110 farklı rengin ipeksi mat ve soft mat seçeneklerinden istediğiniz sayıda satın alarak duvarınızda deneyebilirsiniz.


İlham Paketi Deneme Boy Ürünü ile Ne Kadar Alan Boyanır?

100 ml deneme boy ürünü ile iki kat uygulayarak 2 metrekareye kadar alan boyayabilirsiniz*.
Uygulamayı yapmak istediğiniz duvarın metrekare ölçüsünü bulmak için duvarın eni ile boyunu çarpabilirsiniz.

*Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine, yapısına ve uygulama alışkanlıklarına göre boya sarfiyatı değişiklik gösterebilir. Belirtilen boya sarfiyatı teoriktir.

Siz de Filli Boya’nın kullanıcılara duvar boyası deneme şansı sunduğu İlham Paketi’ni hemen inceleyebilirsiniz. 110 farklı renk arasından favorilerinizi belirleyerek boya öncesindeki endişelerinizi ortadan kaldırabilir, hayalinizdeki yaşam alanına zahmetsizce kavuşabilirsiniz.

Paylaşımlarımız fikir verme amaçlıdır. Görseldeki renkler PC/tablet/akıllı telefonların ekran özelliklerine, duvarın ve odanın aldığı ışığa göre farklı algılanabilmekte ve gerçek halinden farklı gözükebilmektedir. Bu yüzden seçtiğiniz rengi size ücretsiz olarak verdiğimiz numune hizmetimiz yoluyla satın alma öncesi duvarınızda görüp, son kararınızı bu şekilde vermenizi öneriyoruz.

Renkli bir eve sahip olmanın püf noktalarını öğrenmek ve renk seçiminde aklınıza takılan tüm soruları sormak için Filli Boya Renk Danışma Hattı'na [email protected] adresinden veya sitemizde yer alan chatbot'tan ulaşabilirsiniz.

Devamını gör.. Gizle..