Filtrele & Sırala
Sıralama
Miktar
Fiyat Aralığı
Kategoriler
Renkler
 

Yeşil Duvar Boyası Tonları ve Fiyatları

{title} - {color}

{price}TL {old_price} {slash} {package_text}  

{buy_text}

Doğayı, doğalı simgeleyen yeşil renk, huzur verici etkisi ile de farklı dekorasyon stillerinde kendine kolayca yer bulur. Yeşil duvar boyası ile dekorasyonunuzu tamamlamak için yeşil rengin etkileri ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra Filli Boya'nın; Kaktüs, Haki ya da Yaprak gibi birbirinden özel yeşil duvar boyaları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yeşil Renk Duvar Boyası Dekorasyonda Nasıl Bir Etki Yaratır?

Yeşil renk, insanlar üzerinde birçok farklı his uyandırabilir. İşte yeşil rengin hissettirdikleri:

 • Huzur
 • Doğallık
 • Denge
 • Sağlık
 • Yenilik
 • Gençlik
 • Yeşil renk duvar boyası, dekorasyonda çeşitli etkiler yaratabilir. Yeşil, doğal ve huzur verici bir renktir ve evinize veya ofisinize doğal, rahatlatıcı ve sakin bir atmosfer sağlayabilir.

  Açık yeşil duvar boyası, ferah ve doğal bir his uyandırırken, koyu yeşil duvar boyası zenginlik ve lüks hissi verebilir. Yemyeşil bir duvar boyası, baharın taze hissini uyandırabilirken pastel yeşil tonları, huzurlu ve romantik bir his yaratabilir.

  Yeşil renk, yenilik ve tazelenme hissi uyandırdığı için ofislerin veya çalışma alanlarının duvarlarında da sıkça kullanılır. Bu renk, konsantrasyonu artırabilir ve yaratıcılığı teşvik edebilir. Yeşil renk ayrıca diğer renklerle de kolaylıkla kombinlenebilir. Krem, beyaz, gri gibi nötr renklerle veya mavi, turuncu gibi canlı renklerle harika bir uyum sağlayabilir.

  Sonuç olarak, yeşil renk duvar boyası, doğal, huzurlu, rahatlatıcı ve yenileyici bir etki yaratır. Farklı tonları ve kombinasyonları, farklı dekorasyon stillerine uygun olarak seçilebilir.

  İhtiyacınıza Uygun En İyi Yeşil Duvar Boyası Nasıl Seçilir?

  Yeşil bir duvar boyası seçerken, birkaç faktöre dikkat etmek önemlidir. İşte size, ihtiyacınıza uygun, en iyi yeşil duvar boyası seçmek için bazı ipuçları:

 • Yeşil tonları duvar boyası olarak kullanılacaksa hem zevkinize hem de dekorasyonunuza en uygun seçeneği belirlemeniz gerekir. Filli Boya'nın zengin yeşil renkli duvar boyası seçenekleri arasında ihtiyacınız olanı kolayca bulabilirsiniz.
 • Boyanın kullanılacağı odanın aldığı ışığı ve odanın genişliğini göz önünde bulundurun.
 • Boyamak istediğiniz alanın büyüklüğüne dikkat edin. Daha küçük bir alana sahipseniz, daha açık tonlarda bir yeşil seçmek daha iyi bir seçim olabilir. Daha büyük bir alana sahipseniz, daha koyu tonlarda yeşil kullanabilirsiniz.

 • Yeşil Renk Duvar Boyası Hangi Odalarda Tercih Edilebilir?

  Yeşil duvar boyası rahatlatıcı ve göz dinlendirici etkisinin yanı sıra son moda trendlere uygun, pek çok renk ile uyumlu olmasıyla evinizde doğru tercih olmaya aday renklerden.

  Yatak Odası
  Yeşilin sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi, yatak odalarında tercih edilmesini sağlar. Pastel yeşil duvar boyası veya açık yeşil duvar boyası tonları, uyku kalitesini artırabilir.
  Oturma Odası
  Yeşilin doğal ve taze etkisi, oturma odalarında ferah ve huzurlu bir atmosfer yaratmak için kullanılabilir. Canlı yeşil tonlarındaki duvar boyaları ile oturma odasında enerjik bir his uyandırabilirsiniz.
  Mutfak
  Yeşil, doğanın renkleriyle uyumlu olduğu için mutfaklarda da kullanılabilir. Yeşil renkli mutfaklar, huzurlu ve sıcak bir atmosfer yaratabilir.
  Banyo
  Yeşil renk, banyolarda ferah bir etki yaratabilir. Aynı zamanda, banyo malzemelerinin beyaz veya nötr tonlarda olması halinde, yeşil renkli bir duvar banyoya canlılık katabilir.

  Filli Boya Yeşil Tonları Nelerdir?

  Evinizin dilediğiniz mekanını yeşil renkteki duvar boyası ile renklendirmek için Filli Boya'nın zengin iç cephe renkleri arasında yer alan yeşil tonlarına göz atabilirsiniz. Koyu renkli bir yeşil duvar boyası arıyorsanız Filli Boya'nın Kaktüs 95 rengini değerlendirebilirsiniz. Haki yeşil duvar boyası arıyorsanız Filli Boya'nın Haki rengi tercih edebilirsiniz. Sizi tatilde hissettirecek, canlı ve doğal bir renk arıyorsanız Filli Boya Nil Yeşili rengi ile çocuk odalarından oturma odalarına pek çok alanı renklendirebilirsiniz. Pastel yeşil duvar boyası ile naif, minimal ve aydınlık mekanlar oluşturmak için Filli Boya'nın Kaktüs 20 rengini tercih edebilirsiniz. Mekanlarınızın yanı sıra farklı yüzeylerinizi yeşil renk ile güzelleştirmek ve dekore ettirmek için Filli Boya'nın Yaprak renginin farklı tonlarını tercih edebilirsiniz.

  Siz de Filli Boya'nın; Momento Silan, Momento Max, Momento Tek, Momento Life ve Afilli Multisurface gibi farklı boya çeşitlerinde yer alan mat ya da parkak renkli yeşil renkli duvar boyalarını mutlaka keşfedin.

  Devamını gör.. Gizle..