Sık Sorulan Sorular

Hayallerinizdeki eve sahip olmak için size yardım edebilecek bazı soruları cevapladık.

Siteye üye olmadan alışveriş sepetinizi oluşturabilir, fatura ve teslimat bilgilerinizi girerek Ödeme sayfasına ilerleyebilirsiniz.

Siparişlerinizi ana sayfanın sol üst köşesinde yer alan “Hesabım” / “Siparişlerim” menüsünden takip edebilirsiniz.

Siparişiniz size en yakın lokasyonda yer alan e-ticaret bayimiz ya da Betek deposundan kargo firması aracılığıyla adresinize ulaştırılmaktadır.

İptal talebinizi web sitemizdeki “Hesabım” sekmesinde yer alan “Siparişlerim” alanından  “Sipariş Detayı” butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Ancak siparişinizin statüsü “Sipariş Hazırlanıyor” ise bu noktadan sonra siparişinizde iptal ya da değişiklik yapılamamaktadır. Teslim edilmiş siparişleriniz için iade sürecini başlatabilirsiniz.

Cayma hakkı kapsamında iade edilebilecek ürünleri, kapaklarının ya da paketlerinin açılmamış ve kullanılmamış olması kaydıyla teslim almanızdan itibaren 14 günlük süre içinde kolayca ve ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler hakkında iade sürecini, web sitemizde Hesabım sekmesinde yer alan “Siparişlerim” alanından  “Sipariş Detayı” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfadan başlatabilirsiniz. (Not: Seçeceğiniz iç cephe boya ürünlerinin bazıları siparişiniz üzerine size özel üretilmekte olduğundan, bu ürünler cayma hakkı ve iade kapsamında değildir. Bu ürünler ve iade kapsamı dışında olan diğer ürünler Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir).

Sipariş iptali talebiniz veya ürün iade işleminiz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi banka ve/veya kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstereceği için süreci bankanız üzerinden takip etmeniz gerekmektedir. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

Evet

Beğendiğiniz ürünleri, renk, malzeme tipi ve miktar seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, fatura ve teslimat bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

www.filliboya.com ’a üye olarak farklı ürün kategorilerinde yapılan kampanya ve indirimlerden herkesten önce haberdar olup avantajlı alışverişler yapabilir, sipariş listenizden eski siparişlerinize ulaşabilirsiniz. 

Üye değilseniz, ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Hesabım” / “Hemen Üye Ol” menüsündeki formu doldurarak üye olabilirsiniz.

Şirketimizce, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat kapsamında, internet sitemiz üzerinden yapılan satışlarda tüketici sıfatını haiz gerçek kişilere hitaben fatura düzenlenmekte; herhangi bir kurum veya şirkete hitaben fatura düzenlenememektedir.

Devamını gör.. Gizle..