Filtrele & Sırala
Sıralama
Miktar
Fiyat Aralığı
Kategoriler
Renkler
 

Mor Duvar Boyası Tonları ve Fiyatları

{title} - {color}

{price}TL {old_price} {slash} {package_text}  

{buy_text}

İddialı, ihtişamlı tonlarıyla genellikle gücü çağrıştıran mor renk tonları, dekorasyonda da sıkça tercih edilir. Koyu tonlarıyla iddialı kusursuzluğu veren mor renk, açık tonlarıyla ise eğlenceli bir havaya sahiptir. Siz de mor renk duvar boyası ile dekorasyonunuzu özelleştirebilir, favori renginizi bulmak için Filli Boya kataloglarında yer alan mor renk tonları arasından Hibiskus, Lila, Menekşe gibi renk ailelerinden seçim yapabilirsiniz.

Mor Renk Duvar Boyası Dekorasyonda Nasıl Bir Etki Yaratır?

Her rengin sembolleri, çağrıştırdıkları duygular vardır. Mor rengin:

 • Yaratıcılık
 • Romantizm
 • Hayal gücü
 • İlham
 • Gizem
 • Bilgelik
 • İhtişam gibi duyguları ve durumları temsil ettiği bilinir.
 • Mor rengin olumlu etkilerini mekanlarınıza taşımak için mor renkli mobilya ve objelere yönelebilirsiniz. Ancak en iyi etkiyi yakalamak için duvarlarınızı mor renk duvar boyası ile renklendirebilirsiniz. Farklı tonlardaki mor renk duvar boyaları ile dekorasyonunuzda bambaşka etkiler yaratabilirsiniz. Koyu tonlardaki mor renkler ile lüks, romantik ve ilham verici mekanlar oluşturabilirsiniz. Sakin, dinlendirici, rahatlatıcı bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız açık tonlardaki mor renkleri tercih edebilirsiniz.

  İhtiyacınıza Uygun En İyi Mor Duvar Boyası Nasıl Seçilir?

  İhtiyacınıza en uygun ve en iyi mor duvar boyasını seçmek için aşağıdaki adımları dikkate alabilirsiniz:

 • Kullanacağınız mobilya, aksesuar ve ev tekstili ürünlerinin renklerini, tarzlarını göz önünde bulundurun.
 • Odada yaratmak istediğiniz duyguları ve etkileri göz önüne alın.
 • Rengi tüm duvarlarınızda mı yoksa tek bir duvarda mı kullanacağınıza karar verin.
 • Odaya gelen doğal ışığa göre rengin nasıl görüneceğini hesaplayın.
 • Mor Renk Duvar Boyası Hangi Odalarda Tercih Edilebilir?

  Mor tonları duvar boyası rengi olarak farklı mekanlarda tercih edilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, boyamayı planladığınız odada nasıl bir atmosfer yaratmak istediğinizdir. Koyu mor duvar boyası; lüks görünümlü, ihtişamlı, dramatik ve sofistike bir görünüm sunar. Buna bağlı olarak koyu tonlardaki mor duvar boyası; salon, oturma odası, yemek odası gibi gün içerisinde daha fazla vakit geçirdiğiniz, daha hareketli ve dinamik odalar için oldukça uygundur.

  Açık mor duvar boyası ise daha çok yaratıcılık, gizem, romantizm duygularını harekete geçirir, rahatlatıcı bir etki sunar. Bu nedenle açık tonlardaki mor duvar boyaları; yatak odası, çalışma odası, çocuk odası gibi mekanlarda daha çok tercih edilir.

  Filli Boya Mor Tonları Nelerdir?

  Filli Boya, hem açık mor duvar boyası hem de koyu mor duvar boyası seçenekleri ile kullanıcılarının dekorasyonlarını hayal ettikleri şekilde tamamlamasına yardımcı olur. Mor rengin en canlı ve dinamik tonlarından biri olan Filli Boya Menekşe 175 ve pembemsi tonların da yer aldığı özel bir renge sahip Filli Boya Hibiskus 85 koyu mor tonları arasında öne çıkar. Bu renkleri hem tüm duvarlarınızı boyamak hem de bir duvarı vurgulamak için. Sadece duvarlarınızı değil farklı yüzeylerinizi koyu renk mor boya ile boyamak için Afilli Multisurface yüzey boyası renklerinden biri olan Filli Boya Funda 95’i tercih edebilirsiniz.

  Filli Boya iç cephe renkleri arasında yer alan Filli Boya Taflan, hoş ve sakin renk tonu ile farklı mekanlara kolayca uyum sağlar. Açık mor tonlarındaki Filli Boya Lila ve Filli Boya Begonvil de yatak odaları ve çocuk odaları gibi sakin ve dingin bir atmosfer yaratmak istediğiniz mekanlara çok yakışır.

  Siz de Filli Boya’nın; Momento Silan, Momento Max, Momento Tek, Momento Life ve Afilli Multisurface gibi farklı boya çeşitlerinde yer alan mor renk duvar boyası çeşitlerine hemen şimdi göz atabilir, dilediğinizi seçerek yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz.

  Devamını gör.. Gizle..