İyi Boyanın Özellikleri

Kaliteli bir boyanın sahip olması gereken bazı özellikler var. Peki, boya alırken hangi özelliklerin olmasına dikkat etmelisiniz?

Kapama

Boyanın alttaki zemini göstermeyecek şekilde kapayıcı olması gerekiyor. Bunun için boyanızı en az 2 kat sürmenizde fayda var.

Kolay uygulama

Kolay uygulanabilir boya zamandan tasarruf etmenizi sağladığı gibi bütçenizi de zorlamaz. Daha rahat boyayabilmek için büyük rulo ve küçük fırça kullanın.

Dayanıklılık

İyi boyanın en önemli özelliklerinden biri de dayanıklılık. Sürtünme, çizilme ve silinmeye karşı dayanıklı ürünleri tercih ederek sonradan oluşabilecek hasarları en aza indirebilirsiniz. Kimyasal etkilere dayanıklılık

Duvarınızı deterjan ve sabun gibi kimyasal temizleyicilerin aşındırıcı etkilerinden koruyacak bir boya seçmeye özen gösterin.

Dekoratif

Parlak, mat ve ipeksi mat gibi farklı özellikteki boyalarla evinizde dilediğiniz atmosferi oluşturabileceğinizi hatırlatalım.
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM