Mekana Uygun Boya Seçimi

Yaşam alanını için seçtiğiniz mobilyalar ve aksesuarlar kadar duvarlar da hisleriniz üzerinde önemli bir rol sahibi. Mekâna uygun boya seçimi konusunda kullanım amacınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Bunu nasıl yapabileceğinize bir göz atalım.

Oturma Odası

Evde en çok vakit geçirdiğiniz alan oturma odası. Bu yüzden buradan almak istediğiniz asıl etkinin ne olduğuna karar vermelisiniz. Oturma odanızın sizi canlandırmasını ve hareketlendirmesini istiyorsanız parlak boyaları tercih edebilirsiniz. Burada zarafetinizi yansıtmak ve lüks algısını artırmak istiyorsanız ipeksi boyalardan yardım alabilirsiniz. Oturma odanız sizin için rahatlamanın ve huzurun merkeziyse mat boyalar tam size göre.

Mutfak

Mutfaktan en büyük beklentiniz hijyenik olmasıysa leke tutmayan, kolay temizlenen ve buhardan etkilenmeyen bir boya seçmeye özen gösterin.

Banyo

Banyolar yüksek nem oranından dolayı küf ve mantar için çok elverişli. Sağlığınız için banyonuzda bu etkenlere karşı dirençli ve rutubet oluşumunu önleyen boyaları tercih etmelisiniz.

Yatak Odası

Burada yumuşak bir atmosfer yaratmak ve uyku kalitenizi artırmak için mat ve yarı mat boyalar kullanabilirsiniz.
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM