Çocuk Odası Duvar Boyası Renkleri

Çocuk Odası Duvar Boyası Renkleri | Filli Boya

ATLAS

ATLAS

Mavi renk sakinleştirici etkisiyle çocuk odalarında sıkça tercih ve tavsiye edilen bir renktir. Atlas renginin soğuk ama rahatlatıcı yapısını kullanarak odalarında çocuklarınıza ferah ve rahatlatıcı bir ortam sunarken, enerjilerini olumlu şekilde dengeleyebilirsiniz. Atlas rengini pastel ve yumuşak tonlarla kombinleyerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.


Hemen Al
MANGO 90

MANGO 90

Turuncu tonları, kırmızıdan aldığı heyecan ve sarıdan aldığı enerjiyle mutluluk, sosyallik ve dışa dönüklüğü temsil eder. Çocuk odalarında turuncu tonlarında Mango 90 rengiyle minikler için keyifle vakit geçirebilecekleri eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz. Beraberinde kullanacağınız beyaz ve kontrast tonlar, fark yaratan bir dekorasyon için faydalanabileceğiniz renkler arasında yer alıyor.


Hemen Al
KORAL 285

KORAL 285

Kırmızının beyazla karışımından oluşan pembe tonlarının, fiziksel olarak olumlu etkileri bulunmaktadır. Aktif, enerjik çocukların odalarında kırmızının yoğunluğunun az olduğu pembeler rahatlıkla kullanılabilir. Koral 285 ile çocuk odalarında rahatlatıcı ve sıcak bir görünüm oluştururken, sarı ve beyaz renkleri ile birlikte kullanarak, odalarına derinlik ve aydınlık katabilirsiniz. 


Hemen Al
IŞILTI 150

IŞILTI 150

Sarı tonları renk çarkının en neşe ve mutluluk verenleri olarak, sıcaklık, keyif, coşku ve ilham kaynağıdır. Sembolik olarak da sarı zihinsel ve ruhsal olarak aydınlanmayı, gün ışığını ve iletişimi ifade eder. Hafıza, motivasyon ve dikkati de olumlu etkilediğinden çocuk odalarında kullanılması uygundur. Işıltı 150 rengi ile çocuk odalarında şık bir görünüm elde edebilir, mavi ve yeşille kombinleyerek çocuklarınız için hem motive edici hem de rahatlatıcı bir ortam yaratabilirsiniz. 


Hemen Al

Renklerimiz


Devamını gör.. Gizle..