LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

2017'yi Domine Eden Renkler

2017 yılı, duvar renkleri açısından oldukça eğlenceli geçti! Bu yazımızda sizin için 2017 yılının en gözde iç mekan renklerini derledik. Siz de beğendiğiniz rengi hemen duvarlarınıza uygulayabilirsiniz.


Kırmızı Duvar Renkleri


kırmızı duvar renkleri

Kırmızı duvar renkleri evlere güçlü, enerji dolu, tutkulu ve memnunluk uyandıran hisler veriyor. Evde yaşayanlara kendilerini özel hissettiren kırmızı duvar renkleri, insana kendini kırmızı halıda yürüyormuş gibi hissettiriyor.


Petrol Mavisi Duvar Renkleri


petrol mavisi duvar renkleri

Bugünün insanları evlerindeki duvar renkleri açısından daha cesur davranıyor. Maceracı hisler, evlerimizin en konforlu alanlarına oldukça iddialı renkleri armağan ediyor. Petrol mavisi duvar renkleri, kendi evimizde macera dolu bir dünyaya adım atmamızı sağlıyor.


Açık Pembe Duvar Renkleri


açık pembe duvar renkleri

Şeftali ve somon renklerinin bir birleşimi olan açık renk pembe tonu uzun bir süre boyunca dekorasyon trendlerinin arasında kalacak gibi görünüyor. Ne fazla tatlı ne de fazla ciddi olan bu renk, adeta bir nötr ton gibi rahatça kullanılabiliyor.


Yeşil Duvar Renkleri


yeşil duvar renkleri

Yeşil duvar renkleri modern ile gelenekseli bir araya getiriyor. Tüm renklerle kolay bir şekilde uyum sağlama yeteneğine sahip olan yeşil duvar renkleri, evlerin atmosferini doğa ile bağdaştırarak huzurlu ve sakin bir duyguyu beraberinde getiriyor.


Taş Beyazı Duvar Renkleri


taş beyazı duvar renkleri

Eğer odanız az miktarda güneş ışığı alıyorsa, taş beyazı duvar renkleri kullanarak odanızda ferah ve aydınlık bir hava yaratabilirsiniz. Üstelik bu renk kolaylıkla mobilya ve dekoratif aksesuarlarla uyum sağlar.


Sarı Duvar Renkleri


sarı duvar renkleri

Güneş rengi odalar yine çok moda! Soluk tereyağı renginden koyu hardal rengine kadar tüm sarı renk tonları 2017’de dekorasyonda sık sık kullanıldı.


Mantar Rengi Duvar Renkleri


mantar rengi duvar renkleri

2017’de en çok kullanılan nötr renk, mantar tonu oldu. Mantar tonunda duvar renkleri, evlerde huzurlu bir ortam yaratır. Bej tonlarına yakın olan bu rengin yatıştırıcı bir etkisi bulunuyor. Mantar rengi özellikle yanık turuncu, koyu gri ve indigo mavisine çok yakışıyor.


2017’nin domine eden renklerini hatırlamak için Filli Boya Renxmatik iç cephe kartelasına göz atabilirsiniz.


Görseller: housebeautiful.com