Renk Paleti

Banyo ve Mutfak Dolabı Yenileme Ürünleri

Banyo ve Mutfak Dolabı Yenileme Ürünleri
Evinizdeki ahşap dolap, raf, sandalye, masa gibi pek çok eşyayı boyayarak onarabilir ve yenileyebilirsiniz. Mobilyalarınızı onararak hem doğa hem de bütçe dostu bir evi yeniden tasarlayabilirsiniz.

*İpucu: Mutfak dolaplarınızı değiştirmek yerine AquaLux ile boyarsanız yaklaşık %2 fiyatına yenilemiş ve yenisini alarak doğaya yapacağınız karbon salımını önemli ölçüde azaltmış olursunuz.

Ahşap Dolaplar İçin
AquaLux

AquaLux ile ahşap mutfak ve banyo dolaplarınızı 50’den fazla renk seçeneğiyle yenilebilirsiniz. AquaLux sayesinde yenileyeceğiniz dolaplarınızla dekorasyonunuzda farklılık elde edebilirsiniz.
Yüzeydeki boşlukları doldurmanız gerekiyorsa

Wood Filler

Ahşap eşyaları yenilerken yüzeyde bozulmalar varsa öncelikle Wood Filler macun ile boşlukları doldurularak düzeltilmeli. Macun işleminden sonra zımpara yapılarak pürüzsüz hale getirilmeli.

Color Proof Primer

Boya öncesi tutunmayı ve dayanıklılığı arttırmak için Color Proof Primer astar kullanarak boya öncesi hazırlıklar tamamlanmış olunur.

Diğer Yüzeyler veya Alanlar
AquaLux

Diğer malzemelerdeki banyo ve mutfak dolaplarınızda AquaLux ile binlerce renk seçeneğiyle yenileyebilirsiniz..
Uzun ömürlü yenilik için:

Astarix

Boya öncesi tutunmayı arttırmak için mutlaka Astarix astar kullanmanızı öneririz. Astarix, boyanın mükemmel yapışmasını ve uzun ömürlü olmasının sağlar.

Ev Bakımı Ürünlerimiz

Tüm Ürünlerimizi İnceleyin
Devamını gör.. Gizle..