LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
04 Mayıs 2015

AÇIK ALANLARDA BEYAZ BÜYÜSÜ

Baharın gelmesiyle birlikte evin açık alanlarına verdiğimiz önem artıyor. Basit dekorasyon fikirlerinden ilham alarak teras, bahçe ve havuz kenarlarına yeni bir görünüm verebilirsiniz. Bu yıl, açık alanda en çok tercih edilen renk ise beyaz. Doğanın renklerini daha çok ortaya çıkarması için birbirinden çeşitli beyaz mobilyalardan yardım alabilirsiniz.

 

1

Sade bir yemek masası ve sandalyelerle yemek keyfinizi dışarıya taşıyın. Beyazın sadeliği bahçenin renkleri arasında kendisini belli edecek. Konforlu sandalyeler için gri renkte sandalye minderlerini kullanabilirsiniz.

 

2

Beyaz fayanslı yüzeylerle harika bir manzaranın eşlik edeceği ahşap bir yemek masası da yeni yemek takımınız olabilir. Siyah demir sandalyeler ahşap masaya renk katacak.

 

3

Büyük balkonlar için ideal olacak bu beyaz uzun yemek masasında misafirlerinize enfes sunumlar yapabilirsiniz.

 

4

Denize sıfır bir eviniz varsa iskele üzerine koyacağınız beyaz bir masa yemeklerinize romantizm katacak. Sevdiklerinizle harika zaman geçirebileceğiniz bu yemek alanından sonra başka yerde yemek yemek istemeyeceksiniz.

 

5

Yemek masasının yanına koyacağınız daha yüksek bir masa bir bar işlevi görür. Yemek malzemelerini ve eşyalarınızı koymanız için fazladan yer kazandıran bu öneriyle unuttuğunuz eşyaları almak için içeriye gitmenize gerek kalmayacak.

 

6

Bahçenize koyacağınız uzun beyaz bir sandalye şezlong işlevi görecek. Kitaplarınızı dışarıda okurken güneşin tadını çıkarın. Sandalyenizin yanına yerleştireceğiniz bir sehpa ise hoş bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayacak.

 

7

Havuz kenarına koyacağınız şezlonglarda güneşlenebilir, yüzdükten sonra yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Serin içeceklerinizi koyacağınız beyaz ahşap bir sehpa da işinize çok yarayacak. Şezlongda rahatınızı sağlamak için beyaz yastıkları kullanmaktan çekinmeyin.