LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

BAHARA ÖZEL MASA DÜZENLEME

Baharın müjdecisi çiçekler ev dekorasyonunda olduğu gibi bahar sofralarının da vazgeçilmez aksesuarı. Tabak, bardak ve örtülerde çiçek deseni ve canlı renkler kullanarak hazırladığınız masalara baharın mis kokulu çiçeklerini ekleyerek şık olduğu kadar zarif dokunuşlar yapabilirsiniz.


Siz de misafirlerinize baharın tazeliğini ve canlılığını hissettirmek istiyorsanız masa düzenlemenizde çiçek temasını kullanarak hem iştah açıcı hem de göz alıcı sofralar hazırlayabilirsiniz.


 


 


Romantik sofraların en çok kullanılan aksesuarı mumlar, bahar temalı sofralarda da yer alıyor. Dantel, kelebek ve kurdele detaylarının kullanıldığı masanızda kır çiçekleriyle ferah bir atmosfer yaratabilirsiniz.


Bahar temasının en belirgin özelliğinin çiçek teması olduğunu söylemiştik. Bu masanın her alanında çiçekli aksesuarlar ve canlı çiçekler görmek mümkün. Çiçekli örtü ve tabak takımınızı kristal bardaklarla tamamlayarak şık ve etkileyici sofralar kurabilirsiniz.


Açık renklerin hâkim olduğu yemek odanızda renkli çiçekler kullanarak sıcak ve samimi bir etki oluşturabilirsiniz.


 


Baharın canlı etkisini yansıtmak için illa da canlı renkler kullanmanıza gerek yok. Lacivert ve mor renklerle de etkileyici sofralar hazırlayabilirsiniz.


Sizin için seçtiğimiz görsellerden beğendiğiniz bahar temasını sofranızda uygulamaya ne dersiniz?


 


Görseller: http://www.housebeautiful.com/