LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
11 Ocak 2018

Bu Taşlar Evinizin Enerjisini Yükseltecek

enerji veren kristaller

Evinizde kristallerin enerji gücünden yararlanmak istiyorsanız, bu yazımızı bir başlanhgıç kılavuzu olarak değerlendirebilirsiniz!


Komodininizin Üzerine Bir Kristal Yerleştirin


kristal enerjisi

Kristaller, düzenli bir yapıya sahiptir. Verdikleri enerji sabit bir frekansta kalır. Bir kristal, daha düşük enerji frekansında olan vücudun yanına yerleştirildiğinde, vücut da bu yüksek frekansa uyum sağlar. En temel seviyede, enerjinizin düşük olduğunu hissettiğinizde enerji alanınızın yakınına bir kristal yerleştirilseniz, enerjinizin yükseldiğini görebilirsiniz. Kristalleri cebinizde ya da cüzdanınızda taşıyabilir ya da komodininizin üzerine yerleştirebilirsiniz.


Doğru Kristali Seçtiğinizden Emin Olun


doğru kristali seçmek

Kristal seçmenin ilk adımı, kendi hislerinize güvenmektir. Sizin için en doğru kristalin hangisi olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Bir sürü kristalin arasından seçim yaparken bazılarının yanında kendinizi ağır, bazılarının yanında hafif hissedeceksiniz. Bir kristal gözünüze oldukça güzel görünürken, bir diğerini hiç bakmadan geçeceksiniz. Özelliklerin önemi yok, burada sizinle konuşan sezginizdir.


Odanızda Gevşemek İçin Palo Santo Yakın


palo santo ağacı

Palo Santo, İspanyolca’da “kutsal ahşap” anlamına gelir. Bu kutsal ahşap, Güney Amerika’daki Palo Santo ağaçlarından gelmektedir. Yandığında çıkan dumanın terapötik şifa enerjisi sağladığı düşünülür. Sakinleştirici ve rahatlatıcı bir aromaya sahiptir. Dünyanın en güzel aromalarından biri olan Palo Santo, şimdiye kadar sayısız insanın yüreğine ve zihnine dokunmuştur.


Enerjiyi Temizlemek İçin Adaçayı Yakmayı Deneyin


adaçayı yakmak

Kötü enerjisi olduğu düşünülen mekanlarda adaçayı yakmak eski bir gelenektir. Bu şekilde arındırıcı bir duman banyosu yapılır ve evdeki negatif enerji yok olur. Duman mekanı sarmaya başladığı anda, istenmeyen enerji dışarı çıkar.


Enerjiyi Saflaştırmak İçin Bir Himalaya Tuz Lambası Alın


Himalaya tuzu lambası

Himalaya tuzunun içerisinde yer alan magnezyum, kalsiyum, potasyum ve diğer mineraller; bu tuza terapötik şifa kabiliyetleri kazandırır. Himalaya tuzu lambası banyolarda rahatlatıcı olarak kullanılabilir. Mutfakta bulunan Himalaya tuzu lambası, stres giderici ve kas gevşeticidir.


Görseller: housebeautiful.com