LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

ÇOCUK ODASI İÇİN YENİ FİKİRLER

Çocuğunuzun odasına renk katmak ve yeni bir dokunuş eklemek istiyorsanız önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

 

cocukodasi_1

 

Çocuk odalarında mobilyalar büyük önem taşıyor. Çocuğunuza oyuncaklarını ve kitaplarını koyabileceği depolama alanları yaratarak hem eşyalarını düzenleyebilir hem de odasındaki dağınıklığı önleyebilirsiniz. Bunun için raflı bir dolap ya da çocuğunuzun erişebileceği yükseklikte bir kütüphane kullanabilirsiniz.

 

cocukodasi_2

 

Çocuğunuzun odasında farklı türde bir yatak kullanmak isterseniz metal karyolaları tercih edebilirsiniz. Karyolayı yılın trend renklerinden mint yeşiline boyayabilir ve aksesuarlarda pastel tonları kullanabilirsiniz. Yeşilin her tonunu Filli Boya Renxmatik'te bulabilirsiniz.

 

cocukodasi_3

 

Zamanının büyük bir kısmını evde geçiren çocuğunuzun odasında eğlenebileceği aksesuarlar kullanın. Bu küçük bir çadır ya da sallanan at gibi bir oyuncak da olabilir.

 

cocukodasi_4

 

Yatak örtüsünde geometrik şekiller ve çizgili desenler kullanarak çocuğunuzun odasında gözalıcı bir etki yaratabilirsiniz.

 

cocukodasi_5

 

Çocuğunuzun odasına renk katmak için canlı renklerin yanı sıra rengârenk, hayvan figürlü veya şekilli yastıklardan da yararlanabilirsiniz.

 

 

Görseller: http://www.decoist.com/