LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
26 Şubat 2016

Desıgn Soul, 2016’ya Merhaba Diyor

DESIGN SOUL DİJİTAL DERGİSİ


KIŞ SAYISI YAYINDA…


 


Filli Boya Design Soul Dijital Dergisi, dopdolu içeriği, birbirinden renkli konuları ve konuklarıyla 2016’ya merhaba diyor.


 


Bugüne kadar 750.000 bini aşkın indirilme rakamına ulaşarak dijital mecralarda öncülüğünü sürdüren, A’ Design Award  ödüllü Design Soul dijital dergisi, 2016’da da renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarmaya devam ediyor.


 


Filli Boya’nın öncü ve yenilikçi dergisi Design Soul; gezi, stil sahibi mekanlar, yeme-içme, sinema, müzik, trendler, en son teknoloji ürünleri ve kapsamlı konularıyla yeni yılda da dijital dünyayı renklendiriyor.


 


En Özel Yerlerin Bilinmeyen Yönleriyle Gezi Rehberi


 


Soğuk ama keyifli kış günlerinde yapacağınız gezilere rehberlik edebilmek adına sizler için semtleri ve Dünya şehirlerini inceledik. Design Soul’un kış sayısında Filipinler’i İsviçre’nin Basel şehrini, Moğolistan’ın Ulan Batur kentini, bir kayak cenneti olan Erzurum Palandöken’i ve İstanbul’da maneviyatın ve kültürlerin iç içe geçtiği Eyüp semtinde yer alan Piyer Loti’yi sizler için gezdik.


 


Yaşama Dair Zengin İçerikler, Renkli Konuklar


 


Yine dekorasyon ve modada trendleri bu sayımızda sizlerle buluşturduk. Design Soul’un kış sayısına bir çok değerli isim konu oldu. Prof. Dr. Ali Nesin,  oyuncu Serhat Kılıç, Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ, Dr. Halit Fırat Erden, minyatür sanatçısı Hasan Kale, “Evsizler için Çorba” fark yaratanlar projesiyle Ayşe Tükrükçü, Mutfakta felsefe yapan şef Ayşe Aslı Günaydın’la  yapılan keyifli röportajları okuyabilirsiniz. Ayrıca Hamiyet Akpınar’ın en son makyaj trendlerini anlatacağı sayımızda, Astrolog Filiz Özkul gelecek dönem sizleri nelerin beklediğini aktarıyor.


 


Bunu yanı sıra dünyanın en gözde opera binaları mimarisini, Noore Noor müzik yaşamını ve güncel kitap seçkimizi bu sayımızda bir araya getirdik. Teknoloji bölümümüzde günümüzde Apple Pro’yu tüm detaylarıyla masaya yatırdık.


 


Yazarları, fotoğrafları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Filli Boya’nın Design Soul dergisini; IOS için AppStore’dan https://itunes.apple.com/tr/app/mimar-benim/id522765978?l=en&mt=8 adresinden Android cihazlar için de GooglePlay’den https://play.google.com/store/search?q=filli_boya&c=apps adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.


 


Türkiye’de sosyal medyayı en iyi kullanan 50 markası arasına giren Filli Boya, dijital mecralarda hayata geçirdiği yeniliklerle karşınızda olmaya devam edecek.


 


Detaylı Bilgi:


www.filliboya.com


www.facebook.com/filliboya


www.twitter.com/filliboya


www.instagram.com/filliboya


 


444 1 222 / Filli Boya Danışma Hattı


 


1452159836_FILLI_BOYA_LOGOFilli Boya
Kurulduğu 1988 yılından beri inşaat malzemeleri sektörünün lideri olan Betek A.Ş., 1993 yılında inşaat boyları alanında Avrupa’nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak, ‘’Filli Boya’’ markası adı altında Avrupa’nın teknolojik zenginliğini Türkiye’ye taşıdı. Filli Boya; yüksek teknolojiye sahip 152.000 m2’lik modern tesislerinde 1300’ü aşkın profesyonel çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Yıllık 384 bin ton üretim kapasitesiyle her üründe AB’nin büyük önem verdiği çevre koruma ve çevre sağlığını dikkate alarak, AB Boya Standartlarına uygun üretim yapıyor. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan ‘’Filli Boya’’, sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır. Bugüne kadar Türk boya sektöründe henüz bilinmeyen ürünleri piyasaya sunarak; “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan ‘’Filli Boya’’, sanayide örnek gösterilen biçimde, bilinen en kısa sürede boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğini yakalamıştır.