LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DUVARLAR İÇİN FARKLI RENK KONSEPTLERİ

Duvar boyanızın evinizin dekorasyonu ve yaratmak istediğiniz atmosferi açısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Duvarlar için renk seçerken sayısız renk kombinasyonları kafanızı karıştırıyor olabilir. Moda renkleri mi tercih etmelisiniz? Yoksa klasik renkler mi kullanmalısınız? Renk seçiminizden önce odanızda nasıl bir etki yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Buna karar verdikten sonra Filli Boya’nın “AlpinaSilan Renk Konseptleri” size yardımcı olacak. 

naturel
NaturelDoğanın renklerini evinize taşımak istiyorsanız bu renkler sizin için ideal! Yeşilin ve mavinin tonlarıyla bej ile kahve renklerinin buluştuğu “AlpinaSilan Naturel Renk Konsepti” mekânınıza daha ferah ve doğal bir atmosfer kazandıracak. Bu yılın trend renklerinden mint yeşili modern tasarımlara olan yatkınlığıyla da göze çarpıyor. 

sentez
SentezKim doğadaki ağaç köklerinin, kırmızı meyvelerin renklerini ev dekorasyonunda kullanmak istemez ki? Doğayı ve doğalı evinize taşıyan rustik tarzla doğru kombinasyonlar yapabileceğiniz bu renkler kahverenginin, kırmızının ve bejin sıcak tonlarını evinize taşıyacak. “AlpinaSilan Sentez Renk Konsepti”nde bulunan kontrast renkler ve kullanacağınız farklı aksesuarlarla evinize kendine özgü bir karakter verebilirsiniz. 

masalsi
MasalsıEvinizde pastel renkler ve yumuşak tonlarla bezenmiş bir masal dünyası yaratmak istemez misiniz? “AlpinaSilan Masalsı Renk Konsepti”nde bulunan gül kırmızısı, açık lila, açık mavi gibi renklerle evinizin atmosferini huzurlu bir ortama dönüştürebilirsiniz. Duvarlarınız için seçtiğiniz bu renkler sizi masalsı bir dünyaya davet ederken, evinizi hem aydınlık hem de zarif bir hale getirecektir. 

siradisi
SıradışıCanlı renkler, keskin hatlar ve retro bir tarz… “AlpinaSilan Sıradışı Renk Kombinasyonları” sarının, turkuazın, mercan renginin tonlarını duvarlarınıza taşıyor. Bu güçlü ve sıradışı renk geçişleriyle eviniz daha canlı ve eğlenceli bir görünüme kavuşuyor. Sıradışı renk konsepti, modern ve klasik tarzların monotonluğundan sıkılanlara rengârenk bir dünya sunuyor.