LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Aralık 2017

Evde Vakit Geçirmeyi Sevenler İçin Muhteşem Sonbahar Dekorasyon Önerileri

Yerlere renkli kilimler atın, yumuşacık yastıklar kullanın, şömineyi yakmayı sakın unutmayın! Yılın en keyifli dekorasyon zamanı sonbahar geldi. Kendiniz ve aileniz için en konforlu yaşam alanını dizayn edin, sonrasında arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmaya başlayın. Sonbahar dekorasyonu için en harika fikirleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!


Suni Kürk ile Renk Getirin


suni kürk halı

Evdeki konforu en üst seviyeye çıkarmak için kadife bir koltuğun ve yapay kürkün yumuşacık görünümünden yararlanın. Böyle bir odada kendinizi her daim sımsıcak bir battaniyeye sarılmış gibi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz!


Bir Okuma Köşesi Tasarlayın


evde okuma köşesi

Sonbahar dekorasyonları söz konusu olduğunda, bir okuma köşesinin olmaması düşünülemez. Havaların soğumaya başladığı bu mevsimde evin sıcak bir köşesinde sürükleyici bir roman okumak, yapılabilecek en güzel aktivitelerin başında gelir.


Lüks Dokularla Kendinizi Şımartın


banyo halısı

Sonbahar güzelliklerinin tadını çıkarırken ayaklarınızın ıslanmasını istemezsiniz değil mi? Sonbahar dekorasyon fikirleri arasında en keyifli olanlardan biri de banyonuzda kullanacağınız lüks dokulardır. Kendinizi şımartmayı ihmal etmeyin!


Verandayı Hazırlayın


veranda dekorasyonu

Sonbahar ev dekorasyonu tasarlanırken genellikle iç mekanlar düşünülür. Oysa sonbahar verandada vakit geçirmek için en ideal zamanlardan biridir. Havanın ideal ısısı ve sivrisineklerin yaz mevsiminden sonra yok olması bu mevsimde verandada vakit geçirmeyi daha da keyifli kılar. Birkaç ekstra battaniye ve sonbahar renklerinde dekoratif aksesuarlarla verandanızı şık ve konforlu bir mekan haline getirebilirsiniz.


Sandalyelerinizin Arkasına Yumuşak Yastıklar Koyun


dekoratif yastıklar

Sonbahar dekorasyon fikirleri demek, daha konforlu ve daha keyifli vakit geçirilecek bir ev demek. Yemek masanızdaki sandalyelerin arkasına yumuşacık yastıklar koyarak uzun akşam yemeği sohbetlerinizi daha da keyifli kılabilirsiniz.


Görseller: housebeautiful.com