LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Ağustos 2015

EVİNİZDE MAVİ KULLANMANIZ İÇİN NEDENLER

Doğru mavi, -bu gökyüzü mavisi ya da denizci mavisi de olabilir- dekorasyona yön veren oldukça hünerli bir renk. Siz de maviden ilhamla dekorasyonunuza yön verebilir, istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

 

Fazla mavi yoktur!

1.gorsel-gallery-1432744407-song-to-room-bedroom-0615

Mavi rengi evinize uygularken endişelenmeyin. Fazla mavi diye bir şey pek de söz konusu değil. Yoğunluğu ne kadar olursa olsun mavinin farklı tonlarını bir araya getirdiğinizde çarpıcı bir dekorasyona imzanızı atabilirsiniz.

 

Mavi huzur

2.gorsel-54eb5cb6664fb_-_clx020112wellcarter08-iua3sx-xln

Huzur ve dinginlik bir renk olsa bu muhtemelen mavi olurdu. Özellikle pastel tonlardaki bir maviyi yatak odanıza uygulayarak rahatlatıcı bir ortam yaratabilirsiniz.

 

Canlı etki

3.gorsel-54eb55c433dfd_-_02-family-fun-living-room-0514-onjntn-xln

Parlak, koyu bir maviyle salonunuzda da canlı bir etki oluşturabilirsiniz. Koyu renk bir kanepeyle açık mavi tonlardaki bir halıyı kombinleyerek kontrast yaratabilir, dekorasyonunuzu ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

 

Aksesuar değişikliği

4.gorsel-54eb53c3e4aca_-_04-clx-righting-the-ship-master-bedroom-0813-xln

Mavi aksesuarlarla odalarınızın havasını değiştirmeyi başarabilirsiniz. Mesela perdelerinizi, vazolarınızı, yastıklarınızı mavi olanlarla değiştirebilirsiniz. Sonucunda güzel ve istediğiniz gibi bir etki elde edebilirsiniz.

 

Mavinin tüm tonlarını Filli Boya'da bulabilirsiniz. Dilerseniz Filli Boya AlpinaSilan ürününe ait İç Cephe Kartelası'na göz atabilir ya da ilham verici Renxmatik sistemiyle kendinize özel renkler oluşturabilirsiniz. Türkiye'de 2.000'e yakın noktada konumlandırılan size en yakın Renxmatik bayisini öğrenmek ve beğendiğiniz rengi evinize uygulamak için https://renxmatik.filliboya.com.tr/ web sitesini inceleyebilirsiniz.

 

Görseller: countryliving.com