LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Renkler
26 Nisan 2018

Evinizin dış cephesi bırakın karakterinizi yansıtsın!

İlk izlenim her zaman önemlidir! Giydiğiniz gömleğin rengi, saçınız, makyajınız ve hatta ayakkabınızın modeli bile insanların sizinle ilgili ilk izlenimlerini inanılmaz şekilde etkilerken, evinizin dış cephe kaplama modelinin bu izlenimi etkilemediğinden bahsetmek imkansızdır. Siz de evinizin dış cephesinin görünümünden sıkıldıysanız ve karakterinizi yansıtacak bir görünüm arayışındaysanız sizin için hazırladığımız bu ilham verici listeye mutlaka göz atmalısınız!

Sakin, mütevazı ve kararlı karakterlere
Siz de dış görünüşünüzde veya yaşam tarzınızda abartıdan hiç mi hiç hoşlanmıyorsanız bu tarz bir dış cephe kaplama sizin için son derece uygun olabilir. İşlevselliği ve sadeliği her zaman gösterişli tasarımlara tercih eden bu karakterler baktıkça insanın içini açan beyaz mat dış cephe boyaları ile böyle bir görünüm elde edebilirler.

Moda ve tasarım düşkünü stil ikonlarına


Stilinizi vurgulayacak cesur duvar renkleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.Dünyaca ünlü tasarımcıların defilelerini, en son iç mimari trendlerini ve Pinterest’teki tasarımla ilgili tüm içeriklerini takip etmek sizin için bir zevkse muhtemelen hayalinizdeki evin dış cephesi kaplama tarzı buna benzer bir şey olurdu. Hem modern, hem doğal hem de iddialı bir tarza sahip olan; ahşap, metal ve cam malzemelerin bir arada kullanıldığı bu loft tipi evler tam da sizin gibi bir stil ikonuna göre!

Ailesini ve evini her şeyin önüne koyan ev kuşlarına
Görseldeki eve baktığınızda siz de bizim hissettiklerimizi mi hissediyorsunuz? İçeriden gelen mis gibi yemek kokuları, neşeli kahkahalar, çocuk cıvıltıları ve belki de yanan şöminenin çıtırtısı… Bu cümle sizin de içinizi kıpır kıpır ettiyse muhtemelen siz de aile ve ev düşkünü bir ev kuşusunuz ve size en uygun evin dış cephe kaplama stili tam da böyle!

İflah olmaz romantiklere
Kendini her daim bir Fransız filminin içinde gibi hisseden o romantik ruhluların evlerinin dış cepheleri sizce nasıl olurdu? Cumbalarından çiçekler sarkan ve pencereleri tül perdelerle süslü romantik bir evin dış cephesi bize göre yumuşak lila ve pembe tonlarıyla muhteşem bir uyum sağlıyor.

Nostalji ve yaşanmışlık tutkunlarına


Her gittiğiniz şehirde önce eski binalara, müzelere ve yıpranmış sokaklara meylediyorsanız hikayelerden ve yaşanmışlıklardan asla vazgeçemiyorsunuz demektir. Eğer böyle bir nostalji tutkunuysanız Alaçatı, Cunda ve Bozcaada gibi şirin Ege kasabalarında çokça rastladığımız taş dış cephe kaplama stili sizin için biçilmiş kaftan demektir.

“Tüm dünya benim evimdir” diyen özgür ruhlulara
“Tek renk bana yetmez! Bütün renkler benimdir!” diyecek kadar heyecanlı, meraklı ve sabırsız bir ruhsanız evinizin dış cephesi de sizin bu şahsına münhasır özgür ruhunuzu sonuna kadar yansıtmalıdır. Bu yüzden düz boyanmış ya da tek bir malzemeyle kaplanmış bir dış cephe yerine, biraz sanatsal dokunuşla yeniden anlam kazanmış duvarlar tam da size göre olabilir!