LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

FAS STİLİ

Parlak renkleri ve geometrik desenleriyle sıcak bir atmosfer sunan Fas stilini, özellikle rahatına düşkün olanların çok seveceğinden eminiz.

 

fasstili_1

 

Evinizde Fas stilini kullanacaksanız renk cümbüşüne hazır olun! Kırmızı, sarı, turuncu, yeşil ve mavinin parlak tonlarıyla dinamik ve canlı mekânlar yaratın.

 

fasstili_2

 

Ayaklarınızı uzatıp keyif yapacağınız bir oturma düzeni arıyorsanız bu tarz sizin için iyi bir alternatif olabilir. Salonunuzda sedir, pelüş ve yastık kullanarak konforlu alanlar yaratabilirsiniz.

 

fasstili_3

 

Fas stilinin tamamlayıcısıysa aksesuarlar. Dokuma halı, renkli bir kilim, desenli kumaş ve tüller kullanarak evinize otantik bir hava katabilirsiniz.

 

fasstili_4

 

Fas stilinin en belirgin özelliklerinden biri de el işçiliği ürünler ve ahşap oymacılığı. Siz de ahşap oymalı bir masa ya da koltukla Fas stilini evinize taşımaya ne dersiniz?

 

fasstili_5

 

Fas stilinde sadece halı ve kilimlerde değil, aydınlatmada da elişi ürünler kullanılıyor. Renkli camlardan yapılmış fenerler, aplikler ve mumlarla dekorasyonunuza egzotik bir hava katabilirsiniz.

 

 

Görseller: http://www.decoist.com/