LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

GİYSİ DOLAPLARINIZI DÜZENLEYİN

Giysi dolabı düzeninin karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Giysilerinizi depolamak için ister bir oda isterseniz birkaç çekmece ayırın, mutlaka bir düzenlemeye ihtiyacınız olacaktır!

hang-a-mirror-for-a-tiny-closet

Güne iyi başlamanın en büyük yardımcılarından biri aynalardır. Aynayı dolabınızın yakınında tutmaya özen gösterin. Aynalar hem ortamın aydınlık olmasını hem de ihtiyacınız olan değişikliği güne başlar başlamaz anlamanızı sağlar.

Small-Closet-Design-Organization

Kabul edelim, dolaplarımızı düzenlemeyi sürekli erteleriz. Kemer, çorap veya iç çamaşırı gibi küçük eşyalar için dolabınızda kutular bulundurursanız düzeni daha çabuk sağlarsınız.

fold-instead-of-hanging

Dolabınızı mağazadan aldığınız gibi kullanmak zorunda değilsiniz. İhtiyacınız olduğunda ek raflar, borular ya da askılıklar ekleyebilirsiniz.

C79579C

Kazaklarınızı askılara asmaktan kaçının. Yapıları nedeniyle kazaklar esneme ve büyüme yapabilir. Diğer tüm eşyalarınız için mutlaka askıları kullanın. Böylece kıyafetlerinize hâkim olmanız kolaylaşır.

store-bracelet-in-hooks

Takılarınızı, çekmecelerde saklamak yerine duvarlara monte edeceğiniz tel askılarda sergileyin. Havlu askıları da takıları düzende tutmak için ideal yöntemlerden.

contemporary-closet-lines

Duvarlarınızı boru askılarla dolaba çevirebilirsiniz. Ancak kıyafetlerinizi sergilediğiniz duvarın koyu renklerde olmasına dikkat edin.

 

 

Görseller: homedit.com