LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
18 Kasım 2016

İÇ DİZAYNDA SAĞ KOLUNUZ OLACAK MOBİL UYGULAMALAR

Akıllı telefonlar her alanda hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni bir koltuk almak istiyorsunuz ama salonda nasıl duracağına karar veremiyorsunuz ya da yeni yemek masasının mutfağınıza sığacağından emin değilsiniz. İşte tam böyle anlarda teknoloji yardımınıza koşuyor. Renk seçimlerinden metre ölçümlerine kadar, iç dizayn ve dekorasyon konusunda ihtiyacınız olan her şey bu uygulamalarda!

Su Terazisi Mobil Uygulaması: iHandy Carpender


iHandy Carpender, dekorasyonunuzdaki küçük değişiklikler için bire bir. iHandy Carpender, şakul ve suterazisi gibi basit ama kritik önem taşıyan aletleri tek bir uygulamada topluyor. Böylece tablolarınızı asarken yaşanan “çerçeve düz mü yamuk mu” tartışmaları sona eriyor.
iHandy Carpender App

Sanal Mobilya Deneme Uygulaması: Homestyler Interior Design


Bu dâhiyane uygulama sayesinde almayı planladığınız mobilyaları sanal ortamda odanızda görüntüleyebiliyorsunuz. Odanızın fotoğrafını çekin ve Home Interior Design’a yükleyin. Ardından dilediğiniz mobilyayı seçin ve uygulama içerisinde odanızın istediğiniz köşesine sürükleyin. Artık mobilyayı almadan evinizde denemek mümkün, hem de taşıma derdi olmadan!
Homestyle Interior App

Duvar boyama uygulaması: Mimar Benim


Mimar Benim uygulaması neredeyse sonsuz bir renk paletini elinizin altına getiriyor. Uygulama sayısız renk seçenekleri arasından uyumlu tonları sizin için gruplandırıyor. Ayrıca çektiğiniz bir fotoğrafı Mimar Benim’e yükleyip, renk tanımlaması yapmanız da mümkün.
Mimar Benim App

Duvar çerçeve dekorasyonu uygulaması: Artfully Walls’


Bu uygulama duvarınıza asmak istediğiniz fotoğraf ve tablo gruplarını nasıl şekillendireceğinize karar vermenize yardımcı oluyor. Artfull Walls’ sayesinde tabloları duvara sabitlemeden nasıl durduklarına bakabilir, hatta boş kaldığını düşündüğünüz yerlere yeni tablolar satın alabilirsiniz.
Artfully Walls App
Görseller: elledecor.com