LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Kış Bahçeniz İçin Muhteşem Şömine Önerileri

Yıl boyunca açık havada vakit geçirmenin tadını çıkarmak için bahçenize bir şöine ekleyin. Böylece serin geçen kış ayları boyunca bile açık havanın tadını çıkarabilirsiniz.


Mevsim ne olursa olsun, bir şömineniz varsa bahçenizde vakit geçirmeye devam edebilirsiniz. Kış bahçenize bir şömine ekleyerek yaz gecelerinin sıcak havasını bahçenize getirebilirsiniz. İster şehrin kalbinde bir terasa, ister şehrin dışında bir yazlık eve sahip olun; size uygun çok sayıda şömine modeli var.


Şöminesi olan bir bahçe tasarlarken alanı, rengi ve dokuları göz önünde bulundurun. Trafik yoğunluğunun yüksek olduğu alanlardan ve ağaçlardan uzak güvenli bir nokta seçin. Kolay erişilebilirlik için bir patika oluşturun ve konforlu bir alan için koltuklarınıza yeterli yer ayırın.


Açık alanlarınıza sıcaklık getirmek istiyorsanız, sizin için derlediğimiz şömine fikirlerine bir göz atın.


Şömine Masası


şömine masası

Açık havada bulunan masanıza bir şömine ekleyerek sıcaklığı doğrudan yemek masasına getirin. Bir masa şöminesi, hayatınızdaki en güzel akşam yemeği partisine ev sahipliği yapmanızı sağlayacak.


Zarif Şömine


zarif şömine

Kış bahçeniz için zarif ve ciddi bir şömine tasarlayarak, açık alanlarınızda bir kış tatili atmosferi yaratabilirsiniz. Evinizin mimarisine katkıda bulunan çarpıcı bir oturma alanı için çağdaş tasarımlı mobilyalar tercih edin.


Rustik Şömine


rustik şömine

Ormanlık alanda bulunan eviniz için bir şömine tasarlayarak dekorasyonunuzda rustik bir stil yaratın. Muazzam bir taş şömine, bahçenizde sofistike ve konforlu bir ortam yaratacak.


Modern Şömine


modern şömine

Bazı dış mekan şömine modelleri, arka bahçenizde eğlenceli bir ortam yaratmak üzere tasarlanmıştır. Bahçenize yuvarlak bir şömine koymak, dış mekan dekorasyonunuza stil sahibi bir görünüm kazandırmak için idealdir.


Kıvrımlı Şömine


kıvrımlı şömine

Arka bahçenizin tasarımına uyumlu olarak kıvrımlı bir şömine tasarlayabilirsiniz. Açık bir mutfak ve bir de yemek masasının bulunduğu bu ortam, arkadaşlarınızın ve ailenizin bir araya gelmek için seçeceği harika bir kutlama alanı olacak.


Görseller: marthastewart.com