LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
02 Mart 2017

KIŞ SOĞUĞUNDA İÇİNİZİ ISITACAK RENKLER

Soğuk havalar bedenimiz kadar ruhumuzu da zorluyor. Kışın insanı sürüklediği karamsar ruh halinden kurtulmanın bir yolu da içinde bulunduğumuz ortamı değiştirmek. Evimizin duvarlarının rengi doğrudan ruh halimizi de etkiliyor. Terapi etkisi gösterip enerjinizi yükseltecek renklere göz atıyoruz.

Yeşil


Yeşil tonları içinde bulunduğunuz odayı bir anda doğanın huzurlu bir köşesine çeviren renkler. Kışın soğukluğuna karşı en güçlü direnci gösterense şüphesiz yeşil tonları. Yeşile boyanmış duvarları haki detaylarla zenginleştirebilirsiniz. Filli Boya Renxmatik iç cephe yelpaze kartelasından Kaktüs ve Irmak serisi duvarlarınız için seçeceğiniz yeşil tonlar arasında.
yeşil renkli yatak odası

Parlak sarı


Kışın en çok hasret kaldığımız şeylerin başında güneş ışığı geliyor. Havanın soğuk ve kapalı olduğu bir kış gününü tamamladıktan sonra sarının sıcaklığına girmeniz fena olmaz, değil mi? Sarı rengin sıcaklığıyla güneşin eksikliğini giderebilirsiniz.
sarı renkli koltuk, duvar ve gece lambası

Açık eflatun


Eflatun özellikle beyaz kartonpiyerlerin olduğu odalarda çok canlı duran bir renk. Kartonpiyer, tavanın ve duvarların renklerinin kendi başlarına ortaya çıkmasını sağlıyor. Eflatunsa odanızı bir lavanta bahçesine çeviriyor.
beyaz duvar ve ayna

Mat gri


Yalnızca sıcak tonlar huzur verici olacak diye bir kural yok. Sanılanın aksine doğru dekorasyonla birleştiğinde mat grinin zihni temizleyen, insana huzur veren bir yanı var. En azından tasarımcı Shawn Henderson böyle düşünüyor. Filli Boya iç cephe kartelasından Gümüş Gri ve Bora renkleri gri tonlar arasında yerini alıyor.
mat gri duvar önünde kütüphane

Rustik kırmızı


Tuğla rengine yakın bir kırmızı evinize topraksı bir sıcaklık katacak. Ancak bu konuda titiz olmak gerek, fazla canlı bir kırmızı seçmemelisiniz. Çünkü kırmızı beyni harekete geçirdiği gibi aynı zamanda kaygıyı da tetikleyebiliyor. Nötr tonlara sadık kalın.
kırmızı renkli duvar boyası

Beğendiğiniz fotoğraftaki rengi Renxmatik Bayii’ne götürün


Bu fotoğraftaki renklerden birini beğendiyseniz fotoğrafı size en yakın Renxmatik Bayii’ne götürüp o renkte duvar boyası almanız mümkün! Renxmatik, Filli Boya’nın renk konusundaki otoritesini adeta ispatlayan bir teknoloji ürünü. Filli Boya’nın bu alanda yaptığı ar-ge çalışmalarının bir sonucu olan Renxmatik sistemi, istediğiniz renkte duvar boyasını fabrika kalitesinde elde etmenize imkân tanıyor. Beğendiğiniz bir fotoğraf, en sevdiğiniz tişört, koltuğunuzu renklendiren bir yastık ya da halınızdaki bir renk… Renxmatik sistemi sayesinde ev dekorasyonu yaparken renk seçimi yapmak, evdeki renklerde uyumu sağlamak eskisine kıyasla çok daha kolay hale geldi. Renxmatik hakkında daha fazla bilgi almak ve kendinize en yakın Renxmatik Bayii’ni bulmak için buraya tıklayabilirsiniz:


https://www.filliboya.com/rengini-kesfet-kategori/filli-boya-renxmatik.html

Görseller: countryliving.com, vourtimeri.com