LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

KÜÇÜK ALANLARIN KURTARICISI: GÖMME DOLAPLAR

Gardırobunu organize etmek ya da eşyalarını düzenli bir şekilde dolaba sığdıramamak birçok kişinin kâbusu. Hele odanız küçükse ve dolabınızı koyacak yeterli alanınız yoksa işiniz daha da zor demektir. Böyle durumlarda dolap yerine kullanacağınız fonksiyonel bir ürün kurtarıcınız olabilir. Gömme dolap ya da açık raf sistemiyle kullanacağınız alandan tasarruf ederken, istediğiniz yere de rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Siz de evinizde gömme dolap kullanmak istiyorsanız bu dolaplar size ilham kaynağı olabilir.

 

gömme_dolap_1

 

Odanızda yer kaplayacak kocaman bir dolap yerine gömme dolap kullanarak elbiselerinizi asacağınız bir raf da kullanabilirsiniz.

 

gömme_dolap_2

 

Duvardan duvara monte edeceğiniz gömme bir dolabın içine raf ve çekmece ekleyerek birçok eşyayı sığdırabilirsiniz.

 

Barbara Hill's Dancehall/House in Marfa, Texas September 14, 2010 Misty Keasler

 

Raf dolaplarınızı

kapaklı kullanabileceğiniz gibi açık halde kullanarak odanızı hem daha ferah hem de daha aydınlık hâle getirebilirsiniz.

 

gömme_dolap_4

 

Yatak odanıza dolapla yatağı aynı anda sığdıramıyorsanız, yatağınızı dolapla birleştirerek yeni bir sistem geliştirebilirsiniz.

 

gömme_dolap_5

 

Duvara monte edeceğiniz demir ya da tahta askıların altına ya da üstüne raflar ekleyerek dolabınızın fonksiyonelliğini artırabilirsiniz.

 

gömme_dolap_6

 

Açık dolap sisteminde kıyafetlerinizi dolabın içine fırlatıp atamayacağınız için eşyalarınız da sürekli düzenli kalacaktır. Eşyalarınızı kategorize ederek daha düzenli bir halde de yerleştirebilirsiniz.

 

gömme_dolap_8

 

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/