LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
21 Ağustos 2015

MİNİ BANYOLARA FONKSİYONEL ÇÖZÜMLER

Küçük banyoların dekore edilmesi zor gibi görünse de iyi bir planlamayla kullanışlı bir sonuç alınabilir. Bunun için fonksiyonel dolaplar işinizi görebilir. Saklama alanlarına ağırlık vererek tüm eşyalarınızı yerleştirecek alanlar yaratabilir, banyonuzu karmaşık görüntüden kurtarabilirsiniz.

 

Saklama alanları

 

Büyük banyo dolapları banyonuzu büyük ölçüde işgal edeceği için istediğiniz sonucu almanıza engel olabilir. Bu nedenle büyük dolaplar yerine açık raf ve vitrin sistemli saklama alanlarını tercih edebilirsiniz. Bu değişiklik istenmeyen dolaplardan kurtulmanızı sağlayacağı gibi aynı zamanda banyonuzun daha sevimli görünmesine yardımcı olacaktır.

   • Düz raflar eşyalarınızı saklamak için çok kullanışlı olduğu gibi banyonuzun şık görünmesini  de sağlayacaktır.
 

2.gorsel-ladder  • Merdiven şeklindeki renkli vitrinlerle hem tarzınızı yansıtabilir küçük eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.
   • Temizlik malzemelerinizi gizlemek için lavabonuzun alt kısmı için kapaklı bir dolap tercih edebilirsiniz.
 

1.gorsel-baskets  • Ahşap ya da hasır büyük sepetler depolama için oldukça kullanışlı olabilir. Sepetlere hemen her şeyi doldurabileceğiniz için ortalıkta kötü bir görüntüye yol açabilecek küçük eşyalarınızı bu alanlara yerleştirebilirsiniz.
 

Renk seçimi

Banyonuza sakin ve estetik bir hava katmak için renk seçimini önemsemenizi tavsiye ederiz. Nötr renkler seçerek bu etkiyi kolayca artırabilirsiniz. İşin içine biraz yaratıcılık katmak isterseniz de zemine ya da duvarlara beğendiğiniz desenleri uygulayabilirsiniz.

 

Görseller: freshome.com