LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MİSAFİR YATAK ODASI TEMALARI

Kalabalık bir aileniz varsa ve gelen gideniniz çoksa evinizde mutlaka misafirleriniz için ayrı bir yeriniz olmalı. Misafirlerinize hem konforlu hem de şık bir alan yaratmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz tasarımlardan ilham alabilirsiniz.



 



misafirodalari_1



 



Büyük bir eviniz varsa ve sık sık misafir ağırlıyorsanız evinizin bir odasını misafirlerinize ayırabilirsiniz. Misafirlerinize özel tasarlayacağınız bu odada yatak odanızda olduğu gibi aynı tarz bir dekorasyon ya da dilerseniz denizci temalı farklı bir konsept de uygulayabilirsiniz.



 



misafirodalari_2



 



Şık ve gözalıcı bir oda yaratmak isterseniz modern tasarımları tercih edebilirsiniz. Aksesuar ve aydınlatmalarla şık bir görüntü elde edebileceğiniz bu odada misafirlerinize kendini lüks bir otel odasında gibi hissettirebilirsiniz.



 



misafirodalari_3



 



Göz yormayan sade bir dekorasyon isterseniz mavi ve tonlarıyla rahatlatıcı mekânlar yaratabilirsiniz. Mavi rengin her tonunu Filli Boya Renxmatikte bulabilirsiniz.



 



misafirodalari_4



 



Misafirlerinizi saraylara layık bir yerde ağırlamak isterseniz oymalı ve altın renkli tasarımlardan oluşan barok stilinde bir oda tasarlayabilirsiniz.



 



misafirodalari_5



 



Sıcak ve renkli bir oda için canlı renkleri bir araya getirin. Çerçeveler, renkli minderler ve rengârenk bir yatak örtüsüyle cıvıl cıvıl bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.



 



 



Görseller: https://www.homedit.com/