LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MONOKROMATİK TEK RENKLİ TASARIMLAR

Evimizin tasarımını yaparken en çok da seçtiğimiz eşyaların birbiriyle olan uyumuna ve tarzımızı yansıtmasına dikkat ederiz. Evimizi zevk ve beğenilerimize göre dekore etmek yaşadığımız ortamdan keyif almamızı sağlar. Bu yüzden evkonusunda yapacaklarımızın ruh halimizi ve dengemizi etkileyeceğini unutmamalıyız. Eşyaların uyumunun yanı sıra renk uyumu da dikkate alınması gereken bir diğer unsur. Bugün sizin için evinde sakinlik ve huzurun ön planda olmasını isteyenlerin daha çok tercih ettiği monokromatik renkli kombinleri ele alacağız. Tek renk ve onun tonlamalarıyla yapılan monokromatik tasarımlardan yeşille yapabileceğiniz o dekorasyonlar!

İstediğiniz tondaki yeşil rengi Filli Boya Renxmatik ile elde edebileceğinizi unutmayın!

Sakin

 

monokromatik_1

Yatak odanızda yeşilin dinginliğinden faydalanmak istiyorsanız Victoria döneminin modasıyla tasarlanmış bu dekorasyonu uygulayabilirsiniz.

 

Hareket

 

monokromatik_2

Yenilikçi bir tarzda döşenmiş bu odada aksesuarlarınızda kullanacağınız yeşilin tonlarıyla odanızı hareketlendirebilirsiniz.

 

Aydınlık

 

monokromatik_3

Evinizde yarattığınız dekorasyonunuzda kullanacağınız yeşille odanızda hem aydınlık hem de canlılık yaratabilirsiniz.

 

Huzur

 

monokromatik_4

Yeşilin rahatlatıcı etkisini hissetmek istediğiniz alanınız eğer mutfağınız ise yeşilin tonlarıyla oluşturacağınız gölgelerle bu etkiyi yaratabilirsiniz. Duvarda ve dolaplarda kullanacağınız bu renk kombinasyonuyla kendinizi daha huzurlu bir ortamdaymış gibi hissedebilirsiniz.

 

Canlılık

 

monokromatik_5

Salonda koltuk, perde ve bitkilerle yeşilin uyumundan faydalanarak oluşturulan bu eğlenceli kombinasyonu siz de evinizde kullanarak kendinizi daima canlı hissedebilirsiniz.

 

Yenilik

 

monokromatik_6

Yeşilin canlandırıcı ve yenileyici etkisini yatak odanıza taşıyarak güne başlarken kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 

Temiz

 

monokromatik_7

Banyonuzda kullanacağınız yeşilin tonlarıyla kendinizi berrak ve temiz hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Zarafet

 

monokromatik_8

Monokromatik renklerin ahengi evinize tabiatın huzur ve zarafetini getirecektir.

 

Görseller: http://www.homedit.com/