LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

OYUN ODASINDAN GENÇ ODASINA…

Çocuklarınız büyüyüp belli bir yaşa geldiyse artık onlar için hazırladığınız oyun odası pek de geçerli olmayacaktır. Bu yüzden oyun odaları için kullandığınız mekânı gençlerin arkadaşlarıyla birlikte takılabilecekleri rahat odalara dönüştürebilirsiniz.

Çocuklarınızın ihtiyaçları değiştikçe kullandıkları alan da değişir.  Arkadaşlarını eve getirdiklerinde odalarıyla övünmek ve odalarının çok “cool” olmasını isterler. Biz de bu yüzden size genç odalarının nasıl değiştirilebileceği hakkında birkaç fikir vermek istedik!

 

Genç kızlar için

Tabii ki bütün gençlerin zevkleri farklıdır ama genellikle genç kızlar ışıldayan parlak desenleri, gözalıcı renkte mobilya ve aksesuarları sever. Onun için arkadaşlarıyla birlikte takılabilecekleri bu tarz odalar dekore edebilirsiniz.

 

gencoda_kiz_1

gencoda_kiz_2

gencoda_kiz_3

gencoda_kiz_4

 

Genç erkekler için

Genç erkek çocuklarınız genellikle içinde kocaman bir televizyon, oyun konsolu ve sporla alakalı aksesuarlar olan odaları tercih edecektir. Yine de ona sormadan odayı bu şekilde dekore etmeyin! İlgi alanlarını ve isteklerini düşünerek adım atmanız yerinde olacaktır. Erkek çocuklarınız için bu tarz odalar döşeyebilirsiniz.

 

gencoda_erkek_1

gencoda_erkek_2

gencoda_erkek_3

gencoda_erkek_4

 

Görseller: www.decoist.com