LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
21 Ağustos 2015

PARILDAYAN MODERN BANYO DEKORASYONU

Banyonuzu her zaman temiz ve ışıl ışıl mı görmek istiyorsunuz? Renkli fayans ya da duvarlardansa açık renk, hatta tamamen beyaz ağırlıklı dekorasyon bu etki için iyi bir tercih olabilir. Bununla birlikte modern dekorasyon ilginizi çekiyorsa ve banyonuzun birtakım değişiklere ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız da sizin için önerilerimiz var.

 

Minimal banyo

 

1.gorsel-Colorful-towels-add-interest-to-a-contemporary-bathroom

 

Günümüzde modern banyo denilince minimalist çizgiler ön plana çıkıyor. Minimalizm, banyonuzu karmaşadan kurtaracağı gibi evinizin bu alanını rahatlatıcı bir havaya büründürmenize yardımcı olabilir.

 

Yeşil tazeliği

 

2.gorsel-Modern-bathroom-with-green-plants

 

Bitkilerin dekor olarak kullanımı banyonuza modern ve taze bir görünüm kazandırmanın en iyi yollarından biri. Banyonuzun büyüklüğüne ve dekorasyonuna göre canlı bir bitkiyi banyonuza yerleştirerek ortama canlılık kazandırabilirsiniz.
 

Doğadan ilham

 

3.gorsel-Wall-cabinet-with-woven-baskets

 

Banyonuzu minimalist yaklaşımla dekore etmeniz şıklığı artırıcı bir etki yaratabilir. Bunun yanı sıra doğadan ilham alarak da banyonuzun şıklığını artırabilirsiniz. Örneğin, havlularınızı yerleştirmek için hasır sepetler kullanabilir, ortama sıcak bir hava katabilirsiniz.Kontrast renkler

 

4.gorsel-Modern-bathroom-with-one-main-accent-color

 

Banyonuz beyaz, bej ya da gri renk ağırlıklıysa ve çok göz alıcı renklerle ilgili tereddütleriniz varsa sevdiğiniz ana renklerinden birinin hafif tonlarını deneyebilirsiniz. Örneğin, beyaz duvarlarınızla yeşil bir zemini kombinleylerek tazeleyici bir hava yaratabilirsiniz. Elbette parlak bir yeşil yerine siyaha yaklaşan koyu tonlarını ya da tam tersi çok açık tonlarını tercih etmenizde yarar var.

 

Görseller: decoist.com