LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
18 Kasım 2016

RÜYA GİBİ BİR MUTFAK İÇİN 5 BOYA FİKRİ

Duvar boyası sadece beyaz olmak zorunda değil. Brokoli yeşili bitkiler ve deniz mavisi dolaplarla mutfağınıza renk katın, yemek yapma zevkinizi doruklara çıkarın.

Derin gri tonlar ile tarz değiştirin


Dolaplarınıza uygulayacağınız koyu gri ve tonları boyalar ile mutfağınıza klas katıp, farklılığınızı konuşturun. Mermer tezgâh üzerinde mavi ve siyahın ahengiyle derin gri tonlar bir şahane!
gri mutfak dekorasyonu

Açık renklerden korkmayın


Şeffaf dolaplarınıza uygulayacağınız turkuaz gibi açık renklerle deniz esintisini mutfağınıza taşıyın. Açık tonlar yemek takımlarınızı da ön plana çıkarıp, manken edasıyla boy göstermelerini sağlayacak. En güzel takımlarınız her zaman göze çarpacak.
açık renk mutfak dekorasyonu

Metalik dokunuşlarla fark yaratın


Gümüş ve metalik boya uygulamalarıyla sınırları zorlayıp “Uyumlu olmaz” diyenlere meydan okuyun. Gümüşün göz alıcı parlaklığıyla metalik alt tonların dans ettiği bir mutfak eminiz ki herkesi şaşırtacak. Zemine ekleyeceğiniz açık beyaz fayanslarla da kombinasyona son dokunuşu yapabilir, acıkan karınları yemekten önce estetikle doyurabilirsiniz.
metalik renk mutfak dekorasyonu

Desenli tasarımlarla krem yeşili buluşturmaya ne dersiniz?


Büyük bir mutfağınız var ve nasıl tasarlayacağınıza karar mı veremiyorsunuz? Desenler sizi asla yarı yolda bırakmaz. Eski sandalyelerinizi birbirinden farklı tasarımlarla kaplamakta atış serbest! Dolap ve masalarınızda kullanacağınız krem yeşili tonlarla ise mutfağınıza alışılmışın dışında bir konsept kazandırıp, yemeklerinizi piknik havasında yiyebilirsiniz.
desenli mutfak dekorasyonu

Abanoz tonlarıyla farklı bir deneyim


Siyah asildir. Yenilikten korkmayanlar için güzel bir alternatif oluşturan abanoz tonlarıyla evinizin asaletini artırın ve mutfak standartlarını yıkın. Koyu abanoz tonlarıyla boyayacağınız dolaplarınızla dizayn ettiğiniz mutfağınızı yine koyu renkli beyaz eşyayla taçlandırın, yeni asil mutfağınızın tadını çıkarın!
siyah mutfak dekorasyonu

Duvar boyasında en iyisini yapan Filli Boya’nın mobilya boyalarını mutlaka deneyin


Filli Boya boya konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu ürünler arasında bulunan duvar boyaları, dekoratif boyalar, macun ve astarların yanı sıra mobilya boyaları da yer alıyor. Filli Boya mobilya boyaları Vital markasıyla tüketiciyle buluşuyor. Vital Boya’nın su bazlı seçenekleri özellikle çocuklu evler için harika bir seçenek. Bu ürün su bazlı olması sebebiyle tiner kullanımı gerektirmiyor ve etrafa kötü koku yaymıyor. Birçok açıdan Vital Boya’ya sağlıklı boya demek doğru olur. Bu boyaların üretiminde ağır metaller kullanılmıyor! Gıda maddelerinin temas edebileceği ya da çocukların ağızlarıyla temas edebileceği düşüncesiyle insan sağlığına en uygun şekilde üretilen Vital Boya renk kartelalarını mutlaka değerlendirmenizi öneririz.


Görseller: HouseBeautiful, houzz.com