LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
11 Kasım 2016

SALONUNUZDA BEYAZ KULLANMAKTAN KORKMAMANIZ İÇİN 4 NEDEN

Her annenin en büyük korkularından biridir beyaz… Eşyada, kıyafette kolay kirlenir diye hep es geçilir. Sizi annenizin bir adım önüne geçirip beyaza kucak açmanızı sağlayacak pratik önerilerimize bir göz atın!

Korku devri sona erdi: Artık leke önleyici kumaşlar var!


İlişkilerinizde mantığı ya da sevgiyi seçmek durumunda kalabilirsiniz ama arzuladığınız o beyaz koltuk için bir seçim yapmanıza gerek yok. Salonunuzu güzelliğiyle ele geçirecek, hayalini kurduğunuz o beyaz koltuğu almaktan korkmayın. Su ve leke önleyici kumaştan üretilen bir beyaz koltuk ile aklınızla kalbinizi ortak bir noktada birleştirin.
beyaz salon dekorasyonu

Modası asla geçmez


En son ne zaman birisinin “Beyaz geçen senenin rengi” dediğini duydunuz? Evet, hiç! Zamanı geçmeyen beyaz renk, duvarda pürüzsüz bir boya uygulaması ve desenli yastıklarla salonunuz kalitesinden hiç ödün vermeyecek.
beyaz salon dekorasyonu

Koltuk örtüleri büyük fark yaratabilir


Koltuğunuz beyaz değil ve ondan ayrılmak istemiyorsunuz. Dert etmeyin, salonunuzu beyaza bürümek için mobilyacının yolunu tutmanıza gerek yok. Koltuğunuza geçireceğiniz kolayca yıkanabilen beyaz bir örtü ile odanızda aradığınız değişimi ekonomik yolla gerçekleştirin.
beyaz salon dekorasyonu

Rahatlamaya hazır olun


Beyazın zihninizi rahatlattığı ve sizi dinlendirdiği bilimsel bir gerçek. Koltuğunuzun yanı sıra tablolar ve yastıklarla salonunuzu Filli Boya’nın ipeksi mat dokusu AlpinaSilan ile beyaza boyayıp, evinizin güzelliğinin her zaman taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Bembeyaz salonunuzda bembeyaz hayaller peşinde koşun!
beyaz salon dekorasyonu

Beyaz renk boya badana yaparken dikkat etmeniz gerekenler


Evi beyaz renge boyamak her dönem için iyi bir tercih olacaktır. Beyaz renk her türlü dekorasyon trendiyle kolayca uyum sağlar. Duvarlarınızı beyaz renge boyarken dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda sıraladık:
- Duvarlarınıza beyaz renk boya uygulaması yapılmadan önce mutlaka astar uygulaması yapılmasını isteyin.
- Astar uygulaması duvardaki tüm hataları kapatarak boyanızın pürüzsüz olmasını sağladığı gibi boyadan da tasarruf etmenizi sağlar.
- Mutlaka boyanızın iyi karıştırıldığından emin olun. Böylelikle boya eşit olarak duvara dağıtılabilir.
- Boyanızın ince iki kat şeklinde uygulanması en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.
- Beyaz renk rahatlık hissi verse de bembeyaz bir görüntü zamanla gözü yorabilir. Bunun için evinizdeki yastık ya da dekoratif objelerde farklı renkler kullanmaya dikkat edin.
- Beyaz renk her renkle uyum sağlayabildiği için evinizin bir duvarını farklı bir renge boyayarak da dekorasyonunuza hareket kazandırabilirsiniz.
- En iyi boya uygulaması için sizi en yakın Filli Boya Bayii’ne bekleriz.
Görseller: HouseBeautiful.com