LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
03 Eylül 2015

YEMEK ALANI OLMAYANLARA PRATİK ÇÖZÜMLER

Eviniz çok küçük, bu nedenle de yemeklerinizi yatağınızda ya da sehpada yemek zorunda kalıyorsanız artık dert etmeyin. Küçük evlere yönelik hazırlanan pratik masa ve sandalyelerle keyifli bir yeme alanına sahip olabilirsiniz.

 

Katlanır yemek masaları

1.gorsel-gallery-54c12be2ec81c-hbx-blue-patterned-walls-xln

Mutfakta yana yana iki kişinin zor geçtiği, masaya ayıracak alanı olmayanlara için işte pratik bir çözüm. Duvara monte edilen katlanabilir bir masayla neredeyse hiç yer işgal etmeden yeterli büyükte bir yemek alanına sahip olabilirsiniz. Üstelik işiniz bittiğinde masayı tekrar katlayabilir ve mutfağınızı önceki genişliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Çıkarılabilir masalar

2.gorsel-1428005066-drawers-dining-table

Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz bir masayla yemeklerinizi çok daha konforlu bir şekilde yiyebilirsiniz. Mutfak dolaplarınıza uyarlayabileceğiniz bu tür sehpalar ergonomik yapısıyla katlandığında neredeyse hiç yer kaplamazlar.

 

Yemek köşesi

3.gorsel-gallery-1428005567-cafe-corner-5

Pencere kenarında dışarıyı seyrederek yemek yemeye paha biçilemez! Keyifli bir yemek alanı için pencere kenarına bir dikdörtgen şeklinde bir masa monte edebilirsiniz. Bu yemek alanını evinizin en güzel manzaralı ya da hareketli penceresine uygulayabilirsiniz.

 

Gizli masa

4.gorsel-1428006675-murphy-bed-table

Dekorasyonunuzda hiç bir değişiklik yapmadan kullanışlı bir yeme alanı oluşturmak için bu tür bir çözümü tercih edebilirsiniz. Bu modelde duvarlarınızın büyük bir bölümünü saklama alanına dönüştürebilirsiniz. Bununla birlikte pratik bir masaya da yer açarak şık ve fonksiyonel bir yemek alanı oluşturabilirsiniz.

 

 

Görseller: housebeautiful.com