LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
03 Eylül 2015

YEMEK ALANLARI İÇİN İLHAM VERİCİ FİKİRLER

Yemek yediğiniz alanları küçük değişikliklerle çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bunun için çiçeklerden ilham alabilirsiniz. Renkli mevsim çiçekleriyle yemek  hem renklendirebilir hem de hoş kokulu bir alana dönüştürebilirsiniz.

 

Ferah alan

1.gorsel-54f0d39b0ac24_-_farmhouse-fresh-dining-room-0415-xln

Kapalı ortamların kasvetinden şikayetçiyseniz yemek alanınızı açık hava esintisinde dekore edebilirsiniz. Bunun için ahşap ve yeşili bir arada kullanabilirsiniz. Masa seçiminde kemik rengi ahşap bir model tercih edebilir, sandalyelerde yeşil tonlar kullanabilirsiniz. Bununla birlikte vintage tarzda bir yemek konsolu alanınıza nostaljik bir hava katmanıza yardımcı olabilir.

 

Mini alanlar

2.gorsel-neutral-home-dining-room-0415

Yemek için kuytu köşeler oluşturmanız yeme saatini keyifli hale getirmenize yardımcı olabilir. Bunun için evinizin uygun bir odasını kullanabilirsiniz. Yemek yemeyi sevmeyen bir çocuğunuz varsa bu alanı onun odasını da uygulayabilir, eğlenceli bir alan yaratabilirsiniz.

 

Doğadan ilham

3.gorsel-gallery-1432746577-song-to-room-dining-area-0615

Doğa, eğlenceli yemek alanları için güçlü bir ilham verici. Duvarlarınıza vintage çiçek desenli tablolar, masanıza da canlı çiçekler yerleştirerek sevimli bir yemek alanı oluşturabilirsiniz. Masa ve sandalye seçiminde abartılı modellerden kaçınarak göz alıcı bir sonuç alabilirsiniz.

 

Aydınlık alan

4.gorsel-54eb61fb9f3e8_-_01-diy-dream-house-dining-room-0214-s2

Dekorasyonda beyaz kullanmaktan keyif alanlardansanız, yaz konseptine de uygun olan beyaz masa ve sandalyelerle uyumlu yemek alanları oluşturabilirsiniz. Yemek alanındaki tek düzeliği kırmak için canlı dekorlar kullanabilir, dilerseniz de sandalyelerinizin oturma alanlarını farklı bir renk seçebilirsiniz.

 

Görseller: countryliving.com