Filli Boya ile Duvarda Marin Etkisi!

Yaz mevsimiyle birlikte renklenen doğadan ilham alan Filli Boya, mevsimin enerjisini yansıtan renklerle evlerin havasını değiştiriyor. Mavi tonlarının tercih edildiği yaz dönemlerinde marin renkleri, yaşam alanlarını ferahlatmanın haricinde insan psikolojisi üzerinde de rahatlatıcı etkisiyle öne çıkıyor.

Yaz mevsimiyle birlikte renklenen doğadan ilham alan Filli Boya, evinde yaz etkisini göstermeye duvarlarından başlamak isteyenlere en ideal renk önerilerinde bulunuyor. Yaz aylarının en huzur veren rengi olan mavi, yaşam alanlarında denizi ve gökyüzünü anımsatıyor. Dikkat toplayıcı bir etkisi olan marin renkleri, insan zihnini yormadan yaşam alanlarına farklı bir hava katıyor.

Marin renklerinin verdiği etkiyi destekleyecek, Filli Boya’nın Aktif Silikon Teknolojisi ile güçlendirilen yenilikçi “Tam Silinebilirlik” ve “Yıkanabilirlik” özellikli iç cephe ürün serisi Momento; geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturuyor. Marin tonları, sıcak yaz günlerinde yaşam alanlarını ferahlatmanın yanı sıra mekanlara dinginlik katarak huzuru da beraberinde getiriyor. Huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan marin renkleri, ev dekorasyonunda kullanılan objelere de yansıyor. Marin stilini, evin her köşesine yansıtmak mümkün… Salon, yatak odası, mutfak, teras veya bahçeler, şirin bir sahil kasabasının tatlı renkleriyle süslenebilir. Marin etkisi verdiği huzurla adeta Ege ve Akdeniz’in binbir mavisini mekanlara taşıyor. Böyle bir atmosfer için de Filli Boya Renxmatik renk kartelasında yer alan Momento Silan Kozmik 300 ve Yudum 170 gibi marin tonlarını tercih edebilirsiniz.

Marin renklerinin temizlik etkisini hissedeceğiniz bir başka alan ise banyolardır. Yaz mevsiminin favori tonu olabilecek Momento Silan Kozmik 145 rengine yine Filli Boya Renxmatik renk kartelasından ulaşabilir, banyolarınıza uygulayabilirsiniz.

Filli Boya ile Duvarda Marin Etkisi!
Filli Boya ile Duvarda Marin Etkisi!
Filli Boya ile Duvarda Marin Etkisi!
Devamını gör.. Gizle..